Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Який ти Рябошапка зараз?

Рябошапка today, полум'яний опозиціонер і потенційний генпрокурор:

Рябошапка: Що стосується потенційної видачі Коломойського Сполученим Штатам, то Україна не видає громадян України, але видає громадян Ізраїлю чи Кіпру.

Бабель: Але ж для України він громадянин саме нашої держави…

Рябошапка: А це він потім буде доводити в судах і оскаржувати рішення про екстрадицію.

Бабель: Ні, зачекайте, у нього є український паспорт. Навіть якщо людина має кілька громадянств, Україна сприймає таких людей як громадян саме нашої держави…

Рябошапка: Україна може один раз побачити в ньому громадянина Ізраїлю і видати Сполученим Штатам громадянина Ізраїлю. А потім, оскільки він любить судитися, то може оскаржувати це рішення, перебуваючи в руках компетентних органів США.

Бабель: Наскільки це реально?

Рябошапка: Якби я був генеральним прокурором, це було б реально.

------
Рябошапка yesterday (точніше, жовтень 2019), цілком справжній генеральний прокурор:

"Я, чесно кажучи, відкидаю можливість екстрадиції громадянина України в іншу країну, тому що Конституція забороняє видавання громадян України іншим державам. Це не залежить, це Коломойський чи будь-яка інша людина", – сказав він.
На репліку журналістів про кілька паспортів Коломойського Рябошапка відповів, що бізнесмена Україна визнає своїм громадянином "незалежно від того, має він два чи три паспорти інших країн".


------
Я так понимаю, як тільки ти виходиш з державної установи, у тебе за спиною виростають крила, в голові зразу виникає десяток класних юридичних схем, а показник сміливості прокачується приблизно у вісім разів.

Svyatoslav Xomenko

Tags: Политика, Трололо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 53 comments

Recent Posts from This Journal