Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

My precious (с)

Перекладу торішню новину, аби ті, хто не знає англійської, також повеселилися.

"Поліція Йоркшира намагається знайти власника примітного персня і звертається до публіки по допомогу.

Перстень знайшли разом із власністю, вкраденою в одному будинку в Йорку у лютому 2019. Нажаль, попри всі зусилля, поліцейські не змогли розшукати законного власника."

Далі констебль-детектив переповідає те ж саме: персник шукає власника, дзвоніть, пишіть.

Ви вже здогадалися, що почалося в коментах?

Найпрекрасніше я перекладу:

- Вам потрібно сформувати спецзагін. Таке собі братерство.
- У наростаючій темряві воля персня міцнішає. Він докладає зусиль, аби знову потрапити до рук людей. Людей, яких вабить його сила...
- БАГАТТЯ ЗАПАЛЕНО! ПІВНІЧНИЙ ЙОРКШИР КЛИЧЕ ПО ДОПОМОГУ!
- Про що це всі толкінують?
- Киньте його до вулкану! Його не можна повертати власникові, заради Ширу!
- Якщо прийде хлоп з подвоєнням особи та казатиме, що то "його ссскарбик" - не вірте, він бреше.
- Нам хочецсся цссе, нам жаждецсся цссього! Мусимо взяти ссскарбик! Підсссступні поліцейсссські! Злі, брехливі нишкавки!
- Можна ми трохи насолодимося тим фактом, що Персня знайшла ЙоркШИРська поліція?
- Ви намагалися постукати у ворота Мордору?
- Один перстень керує коментарями.
- Позичте мені персня. Я прошу не для себе. Мені потрібна сила, аби захистити мій народ.
- Вам потрібний загін найкращих офіцерів, щоб віднести це у Ланкашир. Я чув, що його треба кинути у пкекльну діру, думаю, Манчестер згодиться.
- Не спокушайте мене! Я не смію його взяти, навіть на збереження. Зрозумійте, офіцере, я б зажадав ним скористатися, хоча б з бажання творити добро, але через мене воно набуло б сили, яку страшно навіть уявити!
- Поліція зупиняє та питає: "Що в твоїх кишенцях?"
- Я вподобав половину цих коментів наполовину так, як я мав би їх вподобати, і я вподобав менше половини цих коментів хоча б наполовину так, як вони на те заслуговували.
- (поліція Кінгстону) Ми можемо допомогти! Ми думаємо (один з) власників - це пан Смеагол. Він живе біля Ірисних Полів поблизу ріки Андуїн. Сподіваємося, це допоможе.
- Поліція Північного Йоркширу: Ми хотіли б, щоб перстень ніколи не потрапив до нас! Щоб нічого з того не трапилося! Коментатори: Як і всі, хто живе у такі часи, але не їм вирішувати. Ми можемо лише вирішувати, що робити в часи, які дісталися нам.
- ПЕРСТЕНЬ НЕОБХІДНО ЗНИЩИТИ! Треба сформувати загін з 9 офіцерів, аби віднести його до Рокової Гори. Призначте слідчого, спецназівця, чувака з нарковідділу, судмедексперта, чотирьох боббі та капітана. На вас полюватимуть 9 привидів у наручниках, тому будьте пильні!
- Історія стала легендою, легенда стала мітом. І за дві з половиною тисячі років перстень зник з людської пам'яті. Аж поки його не надибала найнемовірніша з можливих істот... Йоркширський поліцейський.
- Аплодисменти грабіжникові, який обікрав Саурона.
- Я допоможу вам нести цей тягар, йоркширські поліцейські. Ви маєте мій сарказм!
- Полііціє, я хочу повідомити про викрадення! Вони тягнуть гобітів до Ізенгарду!
- Фродо, ти мав одне-однісіньке завдання: зберігати його в таємниці!

АПД: авжеж, завдяки такому широкому розголосу щасливий власник знайшовся. Дядькові подарувала персника сестра, яка привезла цей сувенір з Нової Зеландії.

Цікаво, що власник персня виглядає як викапаний гобіт. А поліцейський констебль, який повертає персня - справжній дунадан.Ольга Брильова

Tags: Приколы
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments