Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Беня-гейт потроху перетворюється на Зе-гейт

Євросоюз підтримує рішення Вашингтона в запровадженні санкцій щодо наближеного до Володомира Зеленського олігарха Ігоря Коломойського.Pavlo Nuss: Тобто, ЄС серйозно сигналізує не так підсанкційному олігархові, як самому Зеленському, який зміг прийти до влади завдяки ресурсам Коломойського.

Роль Коломойського у системі «Зе влади» - ключова. Слідів не бракує.

5,5 млрд дол з Приватбанку - вкрадені і виведені з країни.
З них 41 мільйон доларів щонайменше пішло на офшорні рахунки 95 кварталу і частина особисто Зеленському.
Недарма Коломойський публічно хвалився своїм внеском у перемогу Зеленського.

А тому, Володимир Зеленський, завдяки вашій залежності від Коломойського, на санкції США проти якого ви ніяк не реагуєте, ви стаєте надто токсичним для західних партнерів, що не відповідає українським національним інтересам.

Helgi Sharp: ЩОДО МІЖНАРОДНОГО ЦУГЦВАНГУ ЗЕ-ВЛАДИ.

🔜 За останні два дні від Зе-влади прозвучали два зовнішньополітичні меседжа, які я не можу обійти увагою.

🔜 По-перше, пан Зеленський заявив, що у випадку відсутності прогресу по Нормандському саміту, він готовий окремо зустрічатись з кожним лідером Нормандської четвірки.
🔜 Абсолютно незрозуміла заява. Точно знаю, що ні у Меркель, ні у Макрона на цей рік не стоїть у планах зустріч з Зеленським у будь-якому форматі. І якщо фрау канцлер раз на квартал відповідає на дзвінки гаранта, то Макрон не робить навіть цього. Залишається Путін, з яким найвеличніший готовий зустрітись в індивідуальному порядку. Але... залишати гаранта тет-а-тет з Путіним – значить допустити підкилимні домовленості з агресором. Скажу більше: Путін може «домовитись» з Зеленським про те, про що сам Зеленський навіть не буде здогадуватись. Не можна допускати їх перемовин без міжнародних посередників – категорично не можна.

🔜 По-друге, Єрмак зробив заяву про те, що у нього, нібито, готовий черговий «план миру».
🔜 Не може бути ніякого мирного плана у Єрмака, який би відповідав інтересам України і на який би пристала Росія - це пропагандистський постріл у "молоко". І, скоріш за все, заяви – як Єрмака, так і Зеленського – недолуга спроба продемонструвати зовнішньополітичну активність на тлі провалених дипломатичних кейсів. Це і ступор Мінського на пару з Нормандським переговорних процесів, і провал місії МВФ, і відсутність комунікації з адміністрацією Байдена.

🔜 Ще більше злості американцям додала історія з «вагнеровцями». 26 лютого ФБР оголосило нагороду за розшук Пригожина - власника ПВК «Вагнера». Цілком очевидно, що американці серйозно взялися за цю терористичну організацію і мають намір знищити її. А ОПУ, зірвавши спецоперацію по затриманню «вагнеровцев», виявилася на протилежному боці. І чим більше всілякі арестовичи намагаються зам`яти цю історію, тим більше Банкова потрапляє у міжнародний цугцванг.
🔜 За інформацією NYT, BiN та інших, перша частина фільму Bellingcat про «Вагнергейт» вийде 21 березня. Користувачі Netflix в США та інших країнах зможуть дізнатися з цього фільму багато цікавого про те, як нинішня українська влада ставиться до питань національної безпеки. Крім того, очікуються публічні коментарі розслідувачів Bellingcat у зв'язку з виходом фільму.

🔜 Солі у цій історії додає і те, що Зеленський до цих пір публічно не дистанціювався від Коломойського – людини, яка визнана Вашингтоном міжнародним злочинцем.
🔜 У цьому контексті є інформація, що американці настільки розлючені, що проігнорують головну (за задумкою Банкової) міжнародну ініціативу України – Кримську платформу, а на святкування 30-річчя Незалежності замість віце-президента (як планувалось раніше) приїде лише представник Держдепу.

🔜 Сам Зеленський, за словами очевидців, наразі знаходиться у досить важкому психологічному стані. Навіть була погроза звільнити Єрмака за те, що не зміг домовитись з МІ-6 та Bellingcat про невихід фільму. Але, з огляду, на відсутність людей, яким може довіряти, обмежився відстороненням керівника ОПУ від американського напрямку роботи.🔜 Що далі? Пропоную готуватись до ще більш абсурдних та нелогічних заяв з Банкової на зовнішньополітичному напрямі. У цьому ж контексті лежить і створення так званого «Центру протидії дезінформації» - це робиться лише для того, щоб інформацію щодо злодіянь влади, яка з`явиться найближчими тижнями, оголосити дезінформацією. Ну, як діти малі - дешево та передбачувано.

Tags: Ермак, Зеленский, Коломойский, Политика, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments