Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Працює? Не чіпай! (c)

Зараз тут буде раптовий текст про сексуальні взаємини чоловіків та жінок.

Кілька днів тому в моїй стрічці раз за разом стало з'являтися ось це - стаття "Три роки без сексу: мій український досвід" і коментарі до неї. Деякі мої подруги і знайомі на фб "дякували за підняття теми", висловлювали авторці свою підтримку і все таке. (Прочитайте, там прекрасне просто все)Зацікавився. Прочитав. Відчув цілий спектр негативних емоцій і бажання розбити собі обличчя долонею.

Молода жінка у тексті жаліється на кількарічну відсутність сексу. На те, що чоловіки її не хочуть і не розуміють прозорих натяків. А сама вона сказати про свої бажання не може, бо боїться.

Цитата: "Я не почуваюся комфортно від ідеї сказати чоловікові прямо: «Я тебе хочу, переспимо?». По-перше, вірогідність почути відмову – це жах. По-друге, це вбиває магію, хімію, романтику. Ні, я не героїня романів Джейн Остін. Але виросла в патріархальному суспільстві, тож відчуваю дискомфорт від ситуації, де про таке треба мало не просити. Тому я запросила його до себе, завантажила романтичний плейлист і увімкнула тьмяне м‘яке світло. Додайте до цього декольте, погладжування і кількість побачень, які були до. Стільки старань для чоловіка, в якого навіть злегка не закохана. Просто, щоб затягнути його в ліжко. Дожилися."

-----

Ооох, дідько.

Дивіться. Рух "MeToo" масово поширився у 2017-му, три роки тому. Його головна ідея: будь-які небажані домагання до жінок, а тим паче насилля - неприпустимі. І я всіма фібрами душі це підтримую.

Як звучать тези останніх моральних настанов від жінок чоловікам?

Якщо вона красива - це не означає "так" (вона красива для себе).
Якщо вона в короткій спідниці - це не означає "так" (це просто красива спідниця).
Відверте декольте не означає "так".
Запрошення додому не означає "так".
Спільний перегляд кіно на дивані не означає "так".
І навіть з вимкненим світлом.

"Так" - це коли жінка каже "так". Буквально, словами.

Справедливо? Я абсолютно з цим погоджуюся.

Але. Проходить три роки. І що за ниття ми спостерігаємо на сайті "ДЄВОЧКІ"?

Він сидить у мене вдома - і жодної ініцативи!
А я красіва, поголена всюди де можна і з декольте - і жодної ініцативи!
Ми сидимо у темряві! П'ємо шампанське - і жодної ініцативи! Я йому "Депеш мод" увімкнула! І гладжу його! І все ще, курва, жодної ініцативи!

А я сама нізащо не зроблю перший крок, бо він же чоловік, і він ПОВИНЕН запропонувати, дивіться, я ВСЕ зробила, чого ж він, козлота така, не трахає мене, як він посмів, куди всі чоловіки подівалися, що це таке взагалі?!

Що ж. Я один бачу тут якусь закономірність?

І ні, Боже збав, я не підтримую насильство щодо жінок. Ні!

Але я не можу позбутися відчуття, що зламали якийсь важливий механізм, і воно не працює: сучасні чоловіки стрємаються, бо кожну нашу дію можна розцінити як "харассмент", а жінки не можуть, фізично не можуть словами через рот взяти і сказати оце своє "так". Не можуть!

"Я обираю для себе феміністичні цінності", гордо каже авторка статті - і чекає на перший крок від чоловіка. Це ж так природою заведено, що він повинен цей крок робити, правда? Бо я відверто не знаю, чому "він повинен". Я не впевнений, це наслідки наших соціальних моделей чи щось з того періоду, коли ми ще з хвостами деревами лазили. В якийсь момент життя мене це навіть злило, що я, як чоловік, обов'язково маю проявляти ініціативу, а інакше нічого не буде. Бо як бачимо прямо зараз, якщо чекати на її ініціативу - таки нічого не буде! Вона мовчки страждатиме, а потім писатиме сльозливу статтю про те, що вона вже три роки без сексу. Ну страждай, чо.

Окремо - змусила гірко посміхнутися частина: "вірогідність почути відмову – це жах".

Тут хочеться дуже довго і дуже брудно матюкатися. Ласкаво просимо в чоловічий світ, трясця твою душу! МИ ТАК ЖИВЕМО! Чоловіки все життя живуть зі страхом відмови! А деякі мають добрячі психологічні проблеми через досвід відмов!

В мене є знайомий, якому відмовили раз, другий, третій, та ще й стєрвозьнєнько так, з претензією та підняттям самооцінки за його рахунок (в стилі: "а ти нє афігєл, парніша? Ти на сєбя в зєркало сматрєл?", оце все), і він довгий час не міг зібратися докупи, а потім через невпевненість наважитися на нову спробу було дуже важко.

🔑 Ще раз, тезово: "По-перше, вірогідність почути відмову – це жах... Відчуваю дискомфорт від ситуації, де про таке треба мало не просити".
А ми, значить, не відчуваємо дискомфорт від ситуації, де треба проявляти ініціативу.

"Тому я запросила його до себе, завантажила романтичний плейлист і увімкнула тьмяне м‘яке світло. Додайте до цього декольте, погладжування і кількість побачень, які були до."
А ми були навчені жінками впродовж останніх років, що всі ці декольте і плейлісти НІЧОГО не означають, і треба чекати на недвозначну згоду.

"Стільки старань для чоловіка, в якого навіть злегка не закохана. Просто, щоб затягнути його в ліжко. Дожилися."
Це ж треба, на такі жертви заради якогось-там чоловіка. Прекрасно. Чарівно.

Ні, я погоджуюся, що кожна жінка заслуговує лише на найкраще, а ми вже якось переб'ємося.

Якщо опустити сарказм - це величезна проблема нашого покоління і з цим треба щось робити.

Відповідаючи на питання авторки: "Він цілує мене на прощання. Треба було сказати прямо?", без жодної іронії кажу: так. Так. Треба було сказати прямо.

Вчіться говорити прямо.

P.S.: ледь не забув. Цей текст - не "шовіністична спроба принизити жінок, вказавши їм їх місце одразу після 8-го березня". Чесно.

Oleg Kobzar

Я б ще хотів прокоментувати оцей пасаж:Тобто ти не хочеш спати з хлопцем, в якого не закохана. Ок. Але ти навіть припустити не можеш, що той хлопець, якого ти намагалась звабити своїм декольте, в тебе не закоханий і що для нього це теж важливо. Бо чоловіки - вони ж як тварини, там одні рефлекси, еге ж? Показала йому цицьку, член встав, го їбацця! А коли не спрацювало, то ти прям в шоці і не второпаєш чому так, і пишеш пости з претензіями - бо це ти можеш тримати "друга" у френдзоні роками, а тебе не можна, бо в тебе ж пісечка, значить ти тут вирішуєш, в кого сьогодні буде секс. Хоча саме проти таких тваринних відносин жінки воюють вже скільки років, розказують про рівність і про те що бажання має бути взаємним, інакше це насилля. І я повністю з ними погоджуюсь.

Здається мені, що авторка - феміністка тільки на словах. Женіть її нафіг.

Tags: Интересное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 161 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal