Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Працює? Не чіпай! (c)

Зараз тут буде раптовий текст про сексуальні взаємини чоловіків та жінок.

Кілька днів тому в моїй стрічці раз за разом стало з'являтися ось це - стаття "Три роки без сексу: мій український досвід" і коментарі до неї. Деякі мої подруги і знайомі на фб "дякували за підняття теми", висловлювали авторці свою підтримку і все таке. (Прочитайте, там прекрасне просто все)Зацікавився. Прочитав. Відчув цілий спектр негативних емоцій і бажання розбити собі обличчя долонею.

Молода жінка у тексті жаліється на кількарічну відсутність сексу. На те, що чоловіки її не хочуть і не розуміють прозорих натяків. А сама вона сказати про свої бажання не може, бо боїться.

Цитата: "Я не почуваюся комфортно від ідеї сказати чоловікові прямо: «Я тебе хочу, переспимо?». По-перше, вірогідність почути відмову – це жах. По-друге, це вбиває магію, хімію, романтику. Ні, я не героїня романів Джейн Остін. Але виросла в патріархальному суспільстві, тож відчуваю дискомфорт від ситуації, де про таке треба мало не просити. Тому я запросила його до себе, завантажила романтичний плейлист і увімкнула тьмяне м‘яке світло. Додайте до цього декольте, погладжування і кількість побачень, які були до. Стільки старань для чоловіка, в якого навіть злегка не закохана. Просто, щоб затягнути його в ліжко. Дожилися."

-----

Ооох, дідько.

Дивіться. Рух "MeToo" масово поширився у 2017-му, три роки тому. Його головна ідея: будь-які небажані домагання до жінок, а тим паче насилля - неприпустимі. І я всіма фібрами душі це підтримую.

Як звучать тези останніх моральних настанов від жінок чоловікам?

Якщо вона красива - це не означає "так" (вона красива для себе).
Якщо вона в короткій спідниці - це не означає "так" (це просто красива спідниця).
Відверте декольте не означає "так".
Запрошення додому не означає "так".
Спільний перегляд кіно на дивані не означає "так".
І навіть з вимкненим світлом.

"Так" - це коли жінка каже "так". Буквально, словами.

Справедливо? Я абсолютно з цим погоджуюся.

Але. Проходить три роки. І що за ниття ми спостерігаємо на сайті "ДЄВОЧКІ"?

Він сидить у мене вдома - і жодної ініцативи!
А я красіва, поголена всюди де можна і з декольте - і жодної ініцативи!
Ми сидимо у темряві! П'ємо шампанське - і жодної ініцативи! Я йому "Депеш мод" увімкнула! І гладжу його! І все ще, курва, жодної ініцативи!

А я сама нізащо не зроблю перший крок, бо він же чоловік, і він ПОВИНЕН запропонувати, дивіться, я ВСЕ зробила, чого ж він, козлота така, не трахає мене, як він посмів, куди всі чоловіки подівалися, що це таке взагалі?!

Що ж. Я один бачу тут якусь закономірність?

І ні, Боже збав, я не підтримую насильство щодо жінок. Ні!

Але я не можу позбутися відчуття, що зламали якийсь важливий механізм, і воно не працює: сучасні чоловіки стрємаються, бо кожну нашу дію можна розцінити як "харассмент", а жінки не можуть, фізично не можуть словами через рот взяти і сказати оце своє "так". Не можуть!

"Я обираю для себе феміністичні цінності", гордо каже авторка статті - і чекає на перший крок від чоловіка. Це ж так природою заведено, що він повинен цей крок робити, правда? Бо я відверто не знаю, чому "він повинен". Я не впевнений, це наслідки наших соціальних моделей чи щось з того періоду, коли ми ще з хвостами деревами лазили. В якийсь момент життя мене це навіть злило, що я, як чоловік, обов'язково маю проявляти ініціативу, а інакше нічого не буде. Бо як бачимо прямо зараз, якщо чекати на її ініціативу - таки нічого не буде! Вона мовчки страждатиме, а потім писатиме сльозливу статтю про те, що вона вже три роки без сексу. Ну страждай, чо.

Окремо - змусила гірко посміхнутися частина: "вірогідність почути відмову – це жах".

Тут хочеться дуже довго і дуже брудно матюкатися. Ласкаво просимо в чоловічий світ, трясця твою душу! МИ ТАК ЖИВЕМО! Чоловіки все життя живуть зі страхом відмови! А деякі мають добрячі психологічні проблеми через досвід відмов!

В мене є знайомий, якому відмовили раз, другий, третій, та ще й стєрвозьнєнько так, з претензією та підняттям самооцінки за його рахунок (в стилі: "а ти нє афігєл, парніша? Ти на сєбя в зєркало сматрєл?", оце все), і він довгий час не міг зібратися докупи, а потім через невпевненість наважитися на нову спробу було дуже важко.

🔑 Ще раз, тезово: "По-перше, вірогідність почути відмову – це жах... Відчуваю дискомфорт від ситуації, де про таке треба мало не просити".
А ми, значить, не відчуваємо дискомфорт від ситуації, де треба проявляти ініціативу.

"Тому я запросила його до себе, завантажила романтичний плейлист і увімкнула тьмяне м‘яке світло. Додайте до цього декольте, погладжування і кількість побачень, які були до."
А ми були навчені жінками впродовж останніх років, що всі ці декольте і плейлісти НІЧОГО не означають, і треба чекати на недвозначну згоду.

"Стільки старань для чоловіка, в якого навіть злегка не закохана. Просто, щоб затягнути його в ліжко. Дожилися."
Це ж треба, на такі жертви заради якогось-там чоловіка. Прекрасно. Чарівно.

Ні, я погоджуюся, що кожна жінка заслуговує лише на найкраще, а ми вже якось переб'ємося.

Якщо опустити сарказм - це величезна проблема нашого покоління і з цим треба щось робити.

Відповідаючи на питання авторки: "Він цілує мене на прощання. Треба було сказати прямо?", без жодної іронії кажу: так. Так. Треба було сказати прямо.

Вчіться говорити прямо.

P.S.: ледь не забув. Цей текст - не "шовіністична спроба принизити жінок, вказавши їм їх місце одразу після 8-го березня". Чесно.

Oleg Kobzar

Я б ще хотів прокоментувати оцей пасаж:Тобто ти не хочеш спати з хлопцем, в якого не закохана. Ок. Але ти навіть припустити не можеш, що той хлопець, якого ти намагалась звабити своїм декольте, в тебе не закоханий і що для нього це теж важливо. Бо чоловіки - вони ж як тварини, там одні рефлекси, еге ж? Показала йому цицьку, член встав, го їбацця! А коли не спрацювало, то ти прям в шоці і не второпаєш чому так, і пишеш пости з претензіями - бо це ти можеш тримати "друга" у френдзоні роками, а тебе не можна, бо в тебе ж пісечка, значить ти тут вирішуєш, в кого сьогодні буде секс. Хоча саме проти таких тваринних відносин жінки воюють вже скільки років, розказують про рівність і про те що бажання має бути взаємним, інакше це насилля. І я повністю з ними погоджуюсь.

Здається мені, що авторка - феміністка тільки на словах. Женіть її нафіг.

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 161 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →