Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Звіт ДемСокири за лютий

Чому в Шарія горіло через ДемСокиру? Чи будуть покарані ті, хто не пустив нас на вибори? Як там із секс-роботою? А із самозахистом? А освіта, що там?

Отже, у лютому ми:

— Викрили Шарія, який відзначився як учасник спецоперації «плівки Деркача». Толіку стало дуже неприємно, коли він почув, що результати нашого розслідування були відправлені в Держдеп США, Мінфін США та інші серйозні органи, які зроблять йому ще неприємніше.

— Крім нього, ми викрили ще Коломойського, Портнова, Діордіцу, Марченко та Козака. Інформація про них також на столах у закордонних союзників.

— Напрацювали експертні правки до законопроєкту про зброю № 4335 від Слуги народу. На підтримку своєї позиції вийшли на акцію під Верховну Раду. Розгляд законопроєкту перенесли, тому є шанс, що наші пропозиції врахують.

— Домоглися відкриття провадження щодо членів Київської ТВК, які восени 2020 не пустили нас на вибори в Київраду. Звісно, довелося йти в суд і буквально змушувати слідчого «завести папочку», але хіба ми обираємо легкі шляхи?

— Взялися за Олександра Гогілашвілі, заступника Авакова, який займається протидією наркозлочинам. Для початку ми коротко розповіли, як він лобіює власний бізнес — реабілітаційні центри із сумнівною репутацією, бреше та просуває російські методи боротьби з наркотиками. Далі буде ще масштабніша кампанія за його відставку.

— МОН продовжує симулювати реформу освіти. Так у лютому, попри вимоги громадськості, міністерство освіти та науки таки прийняло Типову освітню програму, у якій фактично збільшило навантаження на учнів та додало іще більше предметів, без яких українські учні точно могли б прожити. Але й тут, ми, ретельно вивчивши ситуацію, знайшли, як із позиції батьків можна впливати на те, що і як вчитимуть ваші діти.

Ми можемо так продовжувати довго. Та хіба бракує лонгрідів на нашій сторінці? Ми залишаємо посилання на повні звіти нижче. І не забувайте, що кожен місячний звіт — це ваші донати. Чим більше їх — тим більше ми робимо. Переходьте за посиланням — там підтримуйте улюблений рух, а ще краще — оформлюйте підписку на донат.

Звіт ГО «Демократична Сокира».
Звіт ПП «Демократична Сокира».

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments