Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Звіт ДемСокири за лютий

Чому в Шарія горіло через ДемСокиру? Чи будуть покарані ті, хто не пустив нас на вибори? Як там із секс-роботою? А із самозахистом? А освіта, що там?

Отже, у лютому ми:

— Викрили Шарія, який відзначився як учасник спецоперації «плівки Деркача». Толіку стало дуже неприємно, коли він почув, що результати нашого розслідування були відправлені в Держдеп США, Мінфін США та інші серйозні органи, які зроблять йому ще неприємніше.

— Крім нього, ми викрили ще Коломойського, Портнова, Діордіцу, Марченко та Козака. Інформація про них також на столах у закордонних союзників.

— Напрацювали експертні правки до законопроєкту про зброю № 4335 від Слуги народу. На підтримку своєї позиції вийшли на акцію під Верховну Раду. Розгляд законопроєкту перенесли, тому є шанс, що наші пропозиції врахують.

— Домоглися відкриття провадження щодо членів Київської ТВК, які восени 2020 не пустили нас на вибори в Київраду. Звісно, довелося йти в суд і буквально змушувати слідчого «завести папочку», але хіба ми обираємо легкі шляхи?

— Взялися за Олександра Гогілашвілі, заступника Авакова, який займається протидією наркозлочинам. Для початку ми коротко розповіли, як він лобіює власний бізнес — реабілітаційні центри із сумнівною репутацією, бреше та просуває російські методи боротьби з наркотиками. Далі буде ще масштабніша кампанія за його відставку.

— МОН продовжує симулювати реформу освіти. Так у лютому, попри вимоги громадськості, міністерство освіти та науки таки прийняло Типову освітню програму, у якій фактично збільшило навантаження на учнів та додало іще більше предметів, без яких українські учні точно могли б прожити. Але й тут, ми, ретельно вивчивши ситуацію, знайшли, як із позиції батьків можна впливати на те, що і як вчитимуть ваші діти.

Ми можемо так продовжувати довго. Та хіба бракує лонгрідів на нашій сторінці? Ми залишаємо посилання на повні звіти нижче. І не забувайте, що кожен місячний звіт — це ваші донати. Чим більше їх — тим більше ми робимо. Переходьте за посиланням — там підтримуйте улюблений рух, а ще краще — оформлюйте підписку на донат.

Звіт ГО «Демократична Сокира».
Звіт ПП «Демократична Сокира».

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments