Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Приходьте святкувати :)

Нашому щастю немає меж. Як і розпачу Коломойського та його друзів. Але нас це мало цікавить.

Сьогодні Коломойський потрапив під санкції. Усій його сім'ї заборонили в'їзд у США. Рано чи пізно його активи заморозять, а майно арештують. Він втратить десятки мільйонів. Він втратить депутатів у різних парламентських фракціях. Він менше платитиме за брехню на своїх каналах. Це перемога. Ми вдячні США за такий крок.

Демократична Сокира три роки поспіль бореться з наслідками його корупційних дій. Бо саме на нашому рахунку десятки акцій під судами за Приватбанк. Під судами, де ніби все вже було вирішено, але з'являлись активісти ДемСокири й судді злякано переносили засідання чи закривали справи. Повірте, ми чудово знаємо, що таке олігарх «причетний до корупційних дій».

✅ Бо саме ми активно боремось, аби Національний банк України залишався «національним», а не «коломойським».
✅ Бо саме ми найгучніше наполягали на «антиколомойському» законі — законі, який зробив повернення Приватбанку старим власникам неможливим.
✅ Бо саме ми писали американським конгресменам та сенаторам про корупцію Коломойського. Була запущена окрема кампанія. Задіяні десятки людей. Тому що ми знали — олігарх має нерухомість у США.

Отже, олігарх отримав санкції через те, що був «причетний до корупційних дій», плював на верховенство права, демократичні інститути та українську економіку. Так стверджує Держдеп США. І ми не будемо заперечувати.

А ще ми вдячні вам, любі прихильники. Жоден лонгрід не опише всього того, що ми зробили для боротьби з Коломойським. Бо зробили ми дуже багато. Як і жодні слова не опишуть нашу вдячність вам, активістам, що мерзли під судами, писали листи та проклинали ляльку вуду Дубінського в прямому ефірі.

У Коломойського — мільйони мільярдів, і йому це не допомогло. У нас — тільки ваші донати. Підпишіться на регулярний платіж і допоможіть нам гризти ворогів України і далі.

А також ходіть на наші майбутні акції. Будете потім онукам розповідати, як робили справжню історію.

P.S. Перефразовуючи класика, хочемо спитати «Шампанское идете пить?». А якщо серйозно, то ми давно не бачили ваші обличчя! Беріть з собою друзів, родичів та приходьте завтра до Посольства США, де будемо святкувати перемогу. З нас шампанське, а з вас — гарний настрій.

Зустрічаємось біля Пам'ятника Жамбилу Жабаєву
6 березня
19:00


Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

 • Матёрый (c)

  Одразу букет: 1. "Моральний код нації" - звідки вони виколупують цю скрєпну кацапську хуйню? Ну реально, я про таке чув тільки від РПЦ-шнутих…

 • Банкет за наш с вами счёт

  Анатолий Дацюк: просто хочу уточнить, правильно ли я понимаю, что "валютчикам" предлагают пересчитать остаток их кредитов по курсу примерно 18…

 • Приятно слышать такое

  Гудыменко: Это как антисемитскую прессу читать примерно.

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments