Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Приходьте святкувати :)

Нашому щастю немає меж. Як і розпачу Коломойського та його друзів. Але нас це мало цікавить.

Сьогодні Коломойський потрапив під санкції. Усій його сім'ї заборонили в'їзд у США. Рано чи пізно його активи заморозять, а майно арештують. Він втратить десятки мільйонів. Він втратить депутатів у різних парламентських фракціях. Він менше платитиме за брехню на своїх каналах. Це перемога. Ми вдячні США за такий крок.

Демократична Сокира три роки поспіль бореться з наслідками його корупційних дій. Бо саме на нашому рахунку десятки акцій під судами за Приватбанк. Під судами, де ніби все вже було вирішено, але з'являлись активісти ДемСокири й судді злякано переносили засідання чи закривали справи. Повірте, ми чудово знаємо, що таке олігарх «причетний до корупційних дій».

✅ Бо саме ми активно боремось, аби Національний банк України залишався «національним», а не «коломойським».
✅ Бо саме ми найгучніше наполягали на «антиколомойському» законі — законі, який зробив повернення Приватбанку старим власникам неможливим.
✅ Бо саме ми писали американським конгресменам та сенаторам про корупцію Коломойського. Була запущена окрема кампанія. Задіяні десятки людей. Тому що ми знали — олігарх має нерухомість у США.

Отже, олігарх отримав санкції через те, що був «причетний до корупційних дій», плював на верховенство права, демократичні інститути та українську економіку. Так стверджує Держдеп США. І ми не будемо заперечувати.

А ще ми вдячні вам, любі прихильники. Жоден лонгрід не опише всього того, що ми зробили для боротьби з Коломойським. Бо зробили ми дуже багато. Як і жодні слова не опишуть нашу вдячність вам, активістам, що мерзли під судами, писали листи та проклинали ляльку вуду Дубінського в прямому ефірі.

У Коломойського — мільйони мільярдів, і йому це не допомогло. У нас — тільки ваші донати. Підпишіться на регулярний платіж і допоможіть нам гризти ворогів України і далі.

А також ходіть на наші майбутні акції. Будете потім онукам розповідати, як робили справжню історію.

P.S. Перефразовуючи класика, хочемо спитати «Шампанское идете пить?». А якщо серйозно, то ми давно не бачили ваші обличчя! Беріть з собою друзів, родичів та приходьте завтра до Посольства США, де будемо святкувати перемогу. З нас шампанське, а з вас — гарний настрій.

Зустрічаємось біля Пам'ятника Жамбилу Жабаєву
6 березня
19:00


Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

 • А помните вы искали приглашения в Clubhouse?

  Полная база телефонных номеров Clubhouse выставлена на продажу в Darknet. Она содержит 3,8 миллиарда телефонных номеров. Это не только участники…

 • Рукожопые

  Семён Есилевский: Российские тыжпрограммисты случайно пустили прахом всю масштабную государственную кампанию по сокрытию настоящих масштабов…

 • Статья Путина и исторические мифы про "аниннарот"

  Важнейшим историческим мифом является то, что историю Руси как государства ведут от Рюрика. Но так ли это? Важнейшим признаком государства…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments