Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Давно не писали ручкою? Якраз є нагода.

З початку лютого цього року ПАТ «Укрзалізниця» скоротила курсування щоденного потягу № 118 в напрямку Чернівці-Київ до трьох на тиждень. Це лише один із трьох напрямків, які взагалі курсують із Чернівців. І його скоротили, Карл! Аргументи Укрзалізниці залізні: недостатній пасажиропотік (який ніхто не досліджував) і збитки від щоденного потягу Чернівці-Київ, що за 2020 рік становили для монополіста — 70 мільйонів гривень, але при цьому смертним, аби дістатися до столиці потрібно було бронювати квиток ледь не за місяць, а місць не вистачало все одно.

Активісти, журналісти та депутати «Демократичної сокири» не залишили цю справу напризволяще і створили ініціативний рух «Потяг на Чернівці». Лише за місяць ми напрацювали 6 пропозицій щодо оптимізації маршрутів залізничного сполучення з Чернівцями та впровадженню нових маршрутів. Презентували наші напрацювання, а також підготували звернення від рад усіх рівнів: наше звернення підтримали, як депутатський корпус Чернівецької міської ради, так і обласної та районної. Офіційні звернення направили до ПАТ «Укрзалізниці», Уряду, Прем’єр-міністра та Президента. І вгадайде що? Правильно, Укрзалізниця анонсувала тимчасовий додатковий потяг до Києва з 25 лютого по 9 березня, щоправда курсуватиме це «диво» аж раз на 3 дні. Але ми не опускаємо рук!

Друзі, ми просимо про допомогу. Навіть не так, Чернівці просять. Без адекватного транспортного сполучення сюди не приїдуть ні туристи, ні інвестори, а український Гоґвортс просто забудуть. Тож, кожен може долучитися до хорошої справи. Ми анонсуємо початок акції «Тисяча листів до Укрзалізниці». Беріть ручку, папір, конверт і згадуйте, куди ліпити поштову марку. Якщо кожен напише листа за зразком у посиланні й надішле його «Укрзалізниці», то в монополіста у сфері залізничного перевезення не залишиться іншого варіанту, як фізично відповісти на всі наші листи. «Укрзалізниця» не залишила шансу на розвиток Чернівцям, а ми не залишимо шансу Укрзалізниці.

Отже, переходьте за посиланням, пишіть листи та напрявляйте їх за адресою, яка теж вказана за посиланням. Сфотографуйте свій маленький протест та виставте у соцмережах із тегом #потягначернівці

Разом ми зможемо все!

Tags: #потягначернівці, ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments

Recent Posts from This Journal