Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як же ж усі втомилися від епідемії (с)

Загальна летальність нових випадків продовжує зростати і сягнула 2.8% Середня госпітальна летальність за весь період спостережень склала близько 15% , летальність у хворих, які перебували у відділеннях інтенсивної терапії, – 76%, летальність у хворих, які перебували на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ), – 89%. Джерело - НАН України.

А якщо серйозно мене вже починає тіпати від курячеголовості співвітчизників. Епідемія - так вони вже втомились. Вони давитимуться в маршрутках і електричках. Будуть їздити на відпочинок, принципово не носити маски, і постити мемчики про померлих від вакцинації порноакторів.А ще казати, пхе, то не вакцина, то індійський шмурдяк. Я таким колотися не буду. Дайте мені пфайзер. Або взагалі щеплення - зло.

Валерій Литовченко

Tags: Идиотизм, Коронавирус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 40 comments

Recent Posts from This Journal