Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Онаністи в погонах

Богдан Кузьмич: Звертаюся до редакторів стрічок на ЗМІ. Абсолютно всі справи по 301 статті кримінального кодексу проходять через контрольну закупку. Тому для ліпшого клікбейту раджу писати в заголовок наступне: "Працівники поліції вкотре купили за бюджетні кошти інтимні фото".Коли мама застукала маленького Івана за мастурбацією на фотки голих дівчат, він сказав: «Мамо, не заважай, я готуюся до служби у кіберполіції».

Сьогодні у Львові кіберполіцейські затримали дівчину, яка продавала в телеграмі свої оголені фото і відео. На фото вона у вишиванці, а навколо метушаться кілька поліцейських. За наш з вами кошт вони місяцями шукали «зловмисницю», пильно слідкували за її контентом, потім проводили експертизи, а зараз нарешті спіймали й описують знайдені фалоімітатори. Їй загрожує ув’язнення до 7 років по статті 301 КК — ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.

Тим часом за перше побиття чоловіка або дружини у Україні зараз карають адмінкою: штраф, виправні роботи або до тижня в ізоляторі. За три побиття кривднику присудять громадські роботи до 240 годин, арешт до 6 місяців або ув’язнення до двох років. Бити людей за українськими законами — не таке вже й суспільно небезпечне діяння, аніж фоткать розкішницю.

Для того, щоб додати трохи здорового глузду в кримінальний кодекс, ми пропонуємо залишити у статті 301 КК лише примус або втягнення неповнолітніх. Ми вважаємо, що дорослі люди можуть знімати на відео свої розкішниці і піструни скільки забажають. Вони можуть показувати ці відео усім дорослим людям, хто за власної волі захоче дивитися. Можуть навіть продавати відео за гроші, якщо їх контент аж настільки цікавий. І нехай їх на цьому шляху осяє своїми крилами напівдохлий ангел української економіки.

Якщо ви підтримуєте нашу позицію, то давайте йти до мети разом.

Тут ви можете підтримати наш проєкт гривнею.

Аліна Сарнацька, спікерка Демократичної Сокири з питань секс-роботи.

Tags: Аваков, ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments