Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще три роки крастимуть

Якщо ви думаєте, що бабло на "велике будівництво" прилетіло із космосу і все що вам треба зробити – подякувати президентові та насолоджуватися новими дорогами і мостами, то трошки не так.

Кожну копійку, вкладену у дороги, мости, відпочинок президента і МВС Авакова кожен з нас поверне кредиторам з відсотками.

За неповних 2 роки президентства Зеленського державний борг України зріс на 12 млрд доларів. З 78,3 млрд на початок 2019 року до 90,2 млрд на початок 2021 р.Якщо грубо розкинути ці 12 млрд доларів (336 млрд гривень) боргів Зеленського на кількість зайнятого населення (15,3 млн на кінець 3 кварталу 2020), вийде приблизно по 22 тисячі гривень з бентежного носа кожного платника податків. Плюс відсотки, причому великі відсотки, бо більшість зеленського боргу - це валютні та гривневі облігації під 8-15%, а не позика МВФ під 2-3%.

22 тисячі гривень з кожного платника податків на дороги, мости і відпочинок президента – це вже кінець епохи бідності, чи ми будемо жити ще заможніше?

До речі, цікаве порівняння. За 5 років президентства Порошенка державний борг виріс на 5 млрд доларів. Якщо ділити по рокам, то за рік Зеленський позичав у ШІСТЬ разів більше, ніж Порошенко. Турборежим!

Можливо, колись Мілованов напише наукову працю на кшталт: "Як красти бабло і вважатися реформатором".

Serhii Marchenko

Tags: Зеленский, Пиздец, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments