Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В нашої родини поповнення!

Ми ростемо! І ні, це не про сантиметри, а про цілих два нових осередки. Щоправда, один із них ми мали відкрити ще минулого року, але коронавірус зруйнував усі наші плани.Так, уже давно планувалося відкриття осередку в Полтаві, та на заваді були карантини й локдауни. І хоч зараз усе це ще нікуди не відступило, та відкладати далі вже неможливо. Адже Полтава — це легендарне місто. І ми говоримо не про Полтавську битву, а про зародження нашої праволіберальної партії. Саме там ми почали збирати підписи для реєстрації Демократичної Сокири.

Відкривати осередок ми будемо 27 лютого. Тож зустрічаємось о 12:00 в пивниці «Сто доріг», місці для нас історичному — саме там ми збирали підписи на реєстрацію партії кілька років тому. На відкриття осередку приїде Антон Колумбет та член політради Юрій Гудименко.

ДемСокиряни, які мешкають у Вишгороді, теж радіють. Бо 28 лютого, у неділю, ми офіційно відкриємо там осередок. Місце збору: паб «EriBar». Час: 16:00. З Києва завітають Антон Колумбет, Максим Діжечко та Богдана Левицька.

Ці відкриття нині лиш урочиста частина, адже двіжувати ці осередки почали ще задовго до цього.

Звичайно ж, нас добряче тішить швидкість розростання Демократичної Сокири. І якщо нашого осередку й досі немає у твоєму місті, не сумуй. Скоро ми й туди доберемось і запалимо на повну.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments