Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Потрібне підкріплення

Володимир Зеленський знову зігнав сотні «беркутівців» під Офіс Президента через вирок Сергію Стерненку. Вирок, на нашу думку та на думку тисяч українців, несправедливий. Вирок, який змусив нас та тисячі інших українців за кілька годин зібратися та вийти на головні площі своїх міст.Вчорашня акція мало нагадувала звичні видовища під судами, з реквізитами, піснями та конкурсами. Учора була кров, дим та сльози. Учора були побиття, матюки та арешти. Одному нашому прихильнику прилетів у голову «беркутівський» шолом.

Зараз із ним усе в порядку, бойове хрещення пройдено, нехай навіть у такий дивний спосіб. Загалом учора було кілька десятків арештованих у Києві. Окремі активісти заявляли про побиття бійцями Нацгвардії. У Житомирі активістів тупо розігнали в кращих традиціях олдскульного «беркуту». І не варто зараз писати, що звірства «мєнтів» 2013-го повернулись. Вони, схоже, нікуди й не зникали.

У цю суботу ми чекаємо вас під Офісом Президента рівно о 12:00. У решті міст також будуть акції — організовуйтесь та об’єднуйтесь. Ми не будемо вас переконувати прийти. Проукраїнського активіста кинули за ґрати на сім років. Доказів нуль. Судді та прокурори над нами регочуть. Бо для них закрити медійну особу із сотнями тисяч підписників — раз плюнути.

А що буде з тобою, друже?

Ми вийдемо проти політичних репресій та за справедливий суд. З хорошими людьми та за хороші речі. Ти з нами?

Демократична Сокира

Tags: Аваков, ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments