Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Свято християнського маразму

Підходе дитьо осьо до мене нидавно і каже: тату, поможи з уроками. Я кажу: ну давай. А малий - нам задали написати про свято чесного хреста. Я аж булочкою подавився, кажу якого хреста? Малий каже - чесного, нам з християнської етики задали.

Ну я поміг звісно - написав заяву, щоб дитьо цієї єресі припиздяної більше не вчило. Мол так і так, йдіть в пізду зі своєю християнською етикою, школа відділена від церкви, нахуй цей факультатив, хай краще в бібліотеці сидить або курить за школою. Бо в школі нема вчителя інформатики, то діти про чесний хрест вчать, воно ж нужніше, як од вірусів комп'ютерних захищацця видно. Чи від небажаної бірємєності з помощью біблії. Чи, напрімєр, забіга якийсь уйобок в школу, щоб Колумбайн устроїть, а ти йому святе письмо - і він зразу каїцця, на колінця, і тут же агнєц йде з львом в купі, всі довольні і співають псалми опять же ж,

Блядь.

Віддав малому заяву, кажу - віддасиш класній керівничці, розказав про статтю 35 конституції України, про законодавчу базу - а потім думаю: це ж зара дитя взрослі христосики почнуть інтілєктом давити, думаю дай сам занесу.

Пішов в школу, зустрів класну, кажу нате ось осьо вам заяву, що дитина моя на християнську етику ходити не буде. А в женщіни шок - таке враження, що та заява їй руки обпікає, і вона не знає, що робити, каже пішли до завуча, завуча нема, до дірєктора, дірєктора нема, там вже ожогі 4 ступеня, заява пентаграмами покрилася і почина ощутімо вонять адовою сєрою, всім в учительській показали - ніхто не знає, що то робити, бо ще ніколи ніхто в школі від християнської етики не відмовлявся.

А я ж готовий до спілкування, хожу, гугукаю озорно, а єресь з мене так і сиплеться. Ну і коли матінка божа в калідорі стала плавицця класна керівничка каже - давайте я потім передам дірєктору і він вам передзвонить.

От до сьогоднішнього дня жду, коли передзвонять. І не дзвонять, блядь. Прийдецця самому в школу видно йти, якщо, звісно, пустять - без синоду і екзорцистів.

Охуїтєльні історії

Tags: Пиздец
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 98 comments

Recent Posts from This Journal