Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Що це за пиздець?

Іван Проценко: Олег Уруський, віце-прем'єр-міністр України, міністр з питань стратегічних галузей промисловості йде поруч з главою Чечні, Рамзаном Кадировим. Це відбувалося на виставці IDEX в Абу-Дабі.Шмигаль не знав, що Уруський туди їздив і запитує у нього в фейсбуці що це було. Сподіваємось, що хоч про поїздку Степанова в Індію Шмигаль щось знає.Update: Відповідь Уруського і наш коментар:1. Якщо навіть УЄФА в курсі, що між Росією та Україною йде війна, і через це російські та українські футбольні команди розводять по різних групах, а служба протоколу віце-прем‘єр-міністра не в курсі, що стояти поряд із Рамзаном Кадировим – це ганьба, що викличе неймовірний скандал, то треба гнати таку службу протоколу.

2. Якщо віце-прем‘єр-міністр не здатний зрозуміти, що іде поруч з Рамзаном Кадировим і осягнути, до чого це призведе, то коефіціент інтелекту у цього держслужбовця нульовий і треба гнати такого віце-прем‘єр-міністра.

3. Якщо прем‘єр-міністр країни вимагає пояснень у свого віце через фейсбук, це значить, що він був не в курсі ситуації і вочевидь не здатний її вирішити, бо інакше б пост виглядав би як «віце-прем‘єр-міністра Уруського відсторонено від посади».

Це ганьба на весь світ. Такого прем‘єр-міністра самого треба гнати з посади.

Юрій Гудименко, телеграм-канал Демократична Сокира.

Tags: Пиздец, Политика, Шмыгало
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 010 tokens
Сейчас в США бушует 4-я волна ковида, и более 90% всех случаев составляет новый вариант Дельта. В разных штатах разный уровень вакцинации. Это дает возможность наглядно сравнить, как вакцинация влияет на смертность. Для начала отсчета возьмем декабрь 2020, до начала вакцинации. Смертность от…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

Recent Posts from This Journal