Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Щеплення від зачарування гундосим гетьманом

Бо його боротьба з Медведчуком поки що нагадує його боротьбу з ковідом.OSINT-розслідування від Elena Ilyina та Mason Lemberg: зі 100 фірм, які вказав Медведчук в своїй декларації, Зеленський наклав санкції аж на 2 фірми.

Ось офіційний указ про запровадження санкцій за результатами останнього засідання РНБО. Ось остання декларація тепер вже народного депутата Медведчука. В декларації знаходимо розділи 7, 8, 9 і бачимо купу фірм пов'язаних з медведчуком і Марченко. Тобто, за офіційними даними поданими медведчуком, родині медведчука належать 100 фірм, з яких 13 фірм зареєстровані в Україні (виділені жовтим):А тепер відкриваємо додатки указу проти Медведчука і Марченко, беремо звідти перелік фірм і бачимо що там всього 18 фірм і Севастопольський університет. Звіряємо список фірм, які подав в декларації Медведчук і список фірм, які значаться в указі за результатами РНБО і бачимо 2 співпадіння (виділено червоним):
- Новошахтинський завод нафтопродуктів
- Роузвуд шиппінг
Але це ще не все. Обидві фірми, на які наклав санкції Зеленський, є резидентами Росії. І їм пох на ці "санкції". На жодну з українських компаній, що належать сім'ї Медведчуків санкції не накладено!

В указі важливим є пункт який передбачає блокування активів. Відтепер дійсно, Медведчуки не зможуть зняти з банку свої власні кошти, не зможуть продати будинок, авто, частку в фірмі. Це є так - з першого погляду. Але їх основна комерційна нерухомість, як я вже показував, оформлена на фірми. І, якщо уважно подивитись декларацію Медведчука, їхні гроші в банках лежать в одному банку (який очевидно належить їм) і я впевнений, що до моменту введення санкцій грошей на їх рахунках вже не було. Тим більше, що Зеля дав їм ще додатковий день з моменту рішення до підпису.

Тобто, все що РЕАЛЬНО заборонили Марченко з Медведчуком - це продавати те, що вони не збирались продавати: свою хату, свої частки в бізнесі і т.д. На роботу їхнього бізнесу і на їх доходи ці санкції НІЯК не впливають.

Тобто, що ми маємо:
а) В декларації НАЗК вказано 100 компаній, але не вказано купа активів, які належать Медведчуку. І це важливі активи, бо, як мінімум, на одному з них дорога нерухомість Медведчука. Але НАЗК не реагує. Їм похєр.
б) Проти жодної української фірми Медведчука не накладено жодних санкцій.
в) Санкції накладені проти 2 фірм Медведчука які є резидентами Росії і їм пох на ті санкції.
г) Не введено жодних обмежень проти не згаданої в декларації частки Марченко в 1+1, попри те що секретар РНБО про них казав.
д) Весь бізнес Медведчуків працює без змін.

А все це тому, що санкції проти агента Кремля Медведчука не були метою. Якщо б вони були метою, то як мінімум в списку фігурувало б все, що є в декларації. І шукали би, шерстили би все що поза декларацією - тим більше, що воно "на виду". І підкріпили б санкції кримінальними справами, і подали б клопотання до прокурора на арешт майна.

---
Піар вийшов дуже гучний, і не тільки для Зеленського - і для Медведчука також, він тепер постраждалий опозіционер, а Марченко йде в політику. При тому реальний результат санкцій дуже слабенький. Я не знаю, це було так задумано, чи просто в ОПУ всі довбойоби і навіть санкції нормально ввести не здатні. Тому закликаю вас спостерігати далі і не вестись на раптове "запалення патріотизму" у Зеленського. Поки що немає чому радіти.

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Медведчук, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments