Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Щеплення від зачарування гундосим гетьманом

Бо його боротьба з Медведчуком поки що нагадує його боротьбу з ковідом.OSINT-розслідування від Elena Ilyina та Mason Lemberg: зі 100 фірм, які вказав Медведчук в своїй декларації, Зеленський наклав санкції аж на 2 фірми.

Ось офіційний указ про запровадження санкцій за результатами останнього засідання РНБО. Ось остання декларація тепер вже народного депутата Медведчука. В декларації знаходимо розділи 7, 8, 9 і бачимо купу фірм пов'язаних з медведчуком і Марченко. Тобто, за офіційними даними поданими медведчуком, родині медведчука належать 100 фірм, з яких 13 фірм зареєстровані в Україні (виділені жовтим):А тепер відкриваємо додатки указу проти Медведчука і Марченко, беремо звідти перелік фірм і бачимо що там всього 18 фірм і Севастопольський університет. Звіряємо список фірм, які подав в декларації Медведчук і список фірм, які значаться в указі за результатами РНБО і бачимо 2 співпадіння (виділено червоним):
- Новошахтинський завод нафтопродуктів
- Роузвуд шиппінг
Але це ще не все. Обидві фірми, на які наклав санкції Зеленський, є резидентами Росії. І їм пох на ці "санкції". На жодну з українських компаній, що належать сім'ї Медведчуків санкції не накладено!

В указі важливим є пункт який передбачає блокування активів. Відтепер дійсно, Медведчуки не зможуть зняти з банку свої власні кошти, не зможуть продати будинок, авто, частку в фірмі. Це є так - з першого погляду. Але їх основна комерційна нерухомість, як я вже показував, оформлена на фірми. І, якщо уважно подивитись декларацію Медведчука, їхні гроші в банках лежать в одному банку (який очевидно належить їм) і я впевнений, що до моменту введення санкцій грошей на їх рахунках вже не було. Тим більше, що Зеля дав їм ще додатковий день з моменту рішення до підпису.

Тобто, все що РЕАЛЬНО заборонили Марченко з Медведчуком - це продавати те, що вони не збирались продавати: свою хату, свої частки в бізнесі і т.д. На роботу їхнього бізнесу і на їх доходи ці санкції НІЯК не впливають.

Тобто, що ми маємо:
а) В декларації НАЗК вказано 100 компаній, але не вказано купа активів, які належать Медведчуку. І це важливі активи, бо, як мінімум, на одному з них дорога нерухомість Медведчука. Але НАЗК не реагує. Їм похєр.
б) Проти жодної української фірми Медведчука не накладено жодних санкцій.
в) Санкції накладені проти 2 фірм Медведчука які є резидентами Росії і їм пох на ті санкції.
г) Не введено жодних обмежень проти не згаданої в декларації частки Марченко в 1+1, попри те що секретар РНБО про них казав.
д) Весь бізнес Медведчуків працює без змін.

А все це тому, що санкції проти агента Кремля Медведчука не були метою. Якщо б вони були метою, то як мінімум в списку фігурувало б все, що є в декларації. І шукали би, шерстили би все що поза декларацією - тим більше, що воно "на виду". І підкріпили б санкції кримінальними справами, і подали б клопотання до прокурора на арешт майна.

---
Піар вийшов дуже гучний, і не тільки для Зеленського - і для Медведчука також, він тепер постраждалий опозіционер, а Марченко йде в політику. При тому реальний результат санкцій дуже слабенький. Я не знаю, це було так задумано, чи просто в ОПУ всі довбойоби і навіть санкції нормально ввести не здатні. Тому закликаю вас спостерігати далі і не вестись на раптове "запалення патріотизму" у Зеленського. Поки що немає чому радіти.

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Медведчук, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments