Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Право на самозахист

Коли на вас нападає група п'яних биків, десь в темному та безлюдному місці, і між набрати «102» й чекати, поки вас вб’ють, та пістолетом, ви обираєте друге — готуйтесь до тюрми.

Коли на вас суне ґвалтівник з ножем, й між бути зґвалтованою та захиститись зброєю, ви обираєте друге — готуйтесь до прохолодної камери.

Право на самозахист — одне з базових прав людини поряд з правом на життя чи освіту. У багатьох сусідніх країнах це право захищене законом — людина, яка обороняла своє життя та майно від посягань злочинців навряд чи опиниться за ґратами. Однак у нашій країні за це право треба боротись.

— У нас немає закону про самозахист.
— У нас немає закону про зброю.

Як праві ліберали ми переконані, що захист життя людини — це справа рук самої людини. Однак ці руки в нас зв'язані.
Але ми чудово розуміємо, що за наші права, права власників зброї, права тих, то не хоче бути вбитим, не буде боротись хтось інший. Якась інша партія, якийсь інший політик, якийсь інший активіст. Тому це будемо робити ми.

Тому Демократична Сокира запускає окремий проєкт присвячений праву на самозахист та вдосконаленню збройного законодавства. Ми будемо зустрічатись з представниками влади, аналізувати та писати законопроєкти, відправляти листи та займатися просвітництвом людей. Настав час говорити про зброю голосно та серйозно.

Наша ціль — нормальний закон про самооборону. Наша ціль — нормальний закон про зброю.

Ви можете стати співучасником нашої боротьби та наблизити виконання наших цілей. Ми створили можливість цільового донату на спецпроєкт про самозахист.

Перейшовши за посиланням, ви зможете профінансувати проєкт гривнями, а також стежити за ходом роботи та витратами.

Якщо ви хочете отримувати звіт по проєкту, то вкажіть ваші персональні дані під час оформлення донату. Тоді ми зможемо надсилати вам регулярні звіти про реалізацію проєкту.

Микита Соловйов

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal