Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Апокаліпсис в Техасі

В Техас тиждень тому прийшли аномальні морози. В середньому температура 5-20 градусів, в зараз доходить до мінус 23. І впало до 30 сантиметрів снігу. В Хюстоні шоб ви розуміли, за останні 100 років сніг був 8 раз.Ну сніг, тай сніг, подумаєте ви. Але розігралася ще більша трагедія. Пропало світло. У нафтовому Техасі - 23% електроенергії виробляється вітряками. І от половина з них замерзла. В холодному кліматі вітрякі роблять з підігрівом і з матеріалів які не обмерзають. Але хто б таке робив в Техасі.

Більше того - замерзли не лише вітрякі, а і класичні виробники електроенергії не працюють. Мій знайомий живе в Техасі, де 3,5 мільйона американців сидять без світла. Він час від часу пише хроніку виживання, де в нього 4 градуси вдома і 3 шари одягу.Ціна на електроенергію регулюється ринком, тому вартість підскочила з 25 доларів до 9тисяч за мегават. Щоб зарядити теслу треба заплатити 700 доларів (звісно, ніхто теслу не буде за такі гроші заряджати і приклад приведентй для того щоб орієнтуватися в цінах) а оскільки Техас дуже гордий, їхня енергосистема незалежна і не під’єднана до загальноі системи штатів, тому енергію їм не можуть дати з інших штатів))

Рух паралізовано, бо дороги замерзли, а техніки від снігу ще менше ніж у Львові. 130 авто зіткнулося в Техасі, 60 людей постраждали. Дорога замерзла, а авто на літній або всесезонній гумі. Скоро ці машини шукайте на авторіі :)Ну і трохи політики — зразу ж почався холівар республіканців проти демократів. Мовляв вся та ваша зелена енергетика ліберальна всралася, і нема ніякого глобального потепління, і через ваші вітрякі всі мерзнуть. На що демократи навпаки відповідають шо через викопне паливо і його спалення в нас відбуваються такі зміни клімату.

І тіки в групі "Остін без заторів", місцеві активісти вимагають закупити снігоочистну техніку. Чиновник Енді Вайт відповідає шо грошей нема, і скіки там того снігу, беріть лопати і чистіть самі той свій Техас.

Marian Mota

Tags: Жесть!
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 262 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →