Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Апокаліпсис в Техасі

В Техас тиждень тому прийшли аномальні морози. В середньому температура 5-20 градусів, в зараз доходить до мінус 23. І впало до 30 сантиметрів снігу. В Хюстоні шоб ви розуміли, за останні 100 років сніг був 8 раз.Ну сніг, тай сніг, подумаєте ви. Але розігралася ще більша трагедія. Пропало світло. У нафтовому Техасі - 23% електроенергії виробляється вітряками. І от половина з них замерзла. В холодному кліматі вітрякі роблять з підігрівом і з матеріалів які не обмерзають. Але хто б таке робив в Техасі.

Більше того - замерзли не лише вітрякі, а і класичні виробники електроенергії не працюють. Мій знайомий живе в Техасі, де 3,5 мільйона американців сидять без світла. Він час від часу пише хроніку виживання, де в нього 4 градуси вдома і 3 шари одягу.Ціна на електроенергію регулюється ринком, тому вартість підскочила з 25 доларів до 9тисяч за мегават. Щоб зарядити теслу треба заплатити 700 доларів (звісно, ніхто теслу не буде за такі гроші заряджати і приклад приведентй для того щоб орієнтуватися в цінах) а оскільки Техас дуже гордий, їхня енергосистема незалежна і не під’єднана до загальноі системи штатів, тому енергію їм не можуть дати з інших штатів))

Рух паралізовано, бо дороги замерзли, а техніки від снігу ще менше ніж у Львові. 130 авто зіткнулося в Техасі, 60 людей постраждали. Дорога замерзла, а авто на літній або всесезонній гумі. Скоро ці машини шукайте на авторіі :)Ну і трохи політики — зразу ж почався холівар республіканців проти демократів. Мовляв вся та ваша зелена енергетика ліберальна всралася, і нема ніякого глобального потепління, і через ваші вітрякі всі мерзнуть. На що демократи навпаки відповідають шо через викопне паливо і його спалення в нас відбуваються такі зміни клімату.

І тіки в групі "Остін без заторів", місцеві активісти вимагають закупити снігоочистну техніку. Чиновник Енді Вайт відповідає шо грошей нема, і скіки там того снігу, беріть лопати і чистіть самі той свій Техас.

Marian Mota

Tags: Жесть!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 262 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal