Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ось що санкції животворні роблять!

Компанія Kantar опублікувала рейтинг найбільш популярних в Україні сайтів за січень 2021 року. У найкращі п'ять увійшли Google, Youtube, Facebook, Wikipedia та (єдиний український) Rozetka. Найпопулярніші інтернет-видання – це "Українська правда", НВ, сайт "24 телеканалу" та інформаційного агентства УНІАН.

Натомість із російського домену .ru у рейтингу присутній один-єдиний сайт – онлайн-кінотеатр ivi.Ця картина разюче відрізняється від ситуації кількарічної давнини, коли у рейтингах найпопулярніших вебсайтів домінували російські інформаційні ресурси – "Вконтакте", mail.ru, Yandex, "Одноклассники" тощо.

Серед інших трендів, які виявило дослідження Kantar – це ріст популярності розважального контенту (зокрема сайтів, орієнтованих на доступ до фільмів), а також посилена увага до політичних ухвал та економічних новин. Завдяки цьому до рейтингу потрапив сайт Rada.gov.ua та портал для споживачів газу 104.ua.

Джерело

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 83 comments