Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Толя, тебе ждуть вдома!

Пані та панове, що росповсюджують тези "завдяки оголошенню підозри Шарію він отримає підтвердження у політичних переслідуваннях в Україні і подовжить свій статус біженця і його не вишлють з ЄС це змова СБУ і Шарія все пропало!11".

Майте на увазі, що політичний притулок Шарій отримав в Литві в 2013 році. З тих пір пройшо майже 8 років, Шарій давно отримав Вид На Проживання в ЄС і вже не є "біженцем", тому ваші припущення є хибними.

Але. Вид на проживання в Шарія закінчується в липні, і він не зможе його продовжити, оскільки тепер на нього є кримінальні справи і Україна вимагатиме в Іспанії його екстрадиції.

Дивлячись на рейтинги півшостого, ЗекоМанда взялась системно мочити політичних конкурентів, котрі мають з Зеленським спільне електоральне поле з ватників та ідіотів. Нам це ЇЖГ ситуативно вигідне. Підтримувати нікого з них не треба, але можна допомагати їм знищувати один одного.

Tags: Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments