Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Толя, тебе ждуть вдома!

Пані та панове, що росповсюджують тези "завдяки оголошенню підозри Шарію він отримає підтвердження у політичних переслідуваннях в Україні і подовжить свій статус біженця і його не вишлють з ЄС це змова СБУ і Шарія все пропало!11".

Майте на увазі, що політичний притулок Шарій отримав в Литві в 2013 році. З тих пір пройшо майже 8 років, Шарій давно отримав Вид На Проживання в ЄС і вже не є "біженцем", тому ваші припущення є хибними.

Але. Вид на проживання в Шарія закінчується в липні, і він не зможе його продовжити, оскільки тепер на нього є кримінальні справи і Україна вимагатиме в Іспанії його екстрадиції.

Дивлячись на рейтинги півшостого, ЗекоМанда взялась системно мочити політичних конкурентів, котрі мають з Зеленським спільне електоральне поле з ватників та ідіотів. Нам це ЇЖГ ситуативно вигідне. Підтримувати нікого з них не треба, але можна допомагати їм знищувати один одного.

Tags: Политика, Шарий
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments