Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вибачте, але ми були першими

З приводу того, що СБУ зробила свою пресуху по Шарію через день після нас, у мене жодних смішних новин.

1. Або це виходить, що нам, групі молодих, непрофесійних, безперспективних дурнів, мало того, що вдалося вкрасти матеріали цієї Служби Безпеки всієї великої України, так ще й оформити його у власний повноцінний матеріал, і більше того, в насмішку і приниження над СБУ опублікувати його прямо перед СБУ.

Це дуже погано говорить про СБУ.

2. Або це виходить, що СБУ не придумало нічого розумніше, ніж, зрозумівши, що ми догнали Деркача, і тепер догонимо Шарія, вибігти в істериці з власною пресухою, скопіювавши наші формулювання у фабулу.

Це дуже погано говорить про СБУ.

3. Або ми діємо в сговорі з СБУ. Але, діючі в сговорі з СБУ, ми не довіряємо йому і звертаємося зовсім не до українського правосуддя, а до американського. Якщо ми в сговорі з СБУ обидвої не довіряємо українському правосуддю, що це говорить про СБУ і українське правосуддя?

Знову нічого хорошого.

Якщо так далі буде йти, то не Баканов Гудименка посадить, а Гудименко Баканова.

Alex Noinets


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Коротко

  З приводу закону про деолігархізацію, можу процитувати Германа Герінга: "Хто єврей, а хто ні - вирішую я". * * * Хочу быть как мой робот-пылесос:…

 • Народное творчество

  Подборка прикольных и/или безумных скриншотов из соцсетей.

 • Люби мене по-хранцузьськи

  Новий сінгл від гурту "Село і люди" :) З пасхалкою в кінці. відео на ютуб Якщо хто не в курсі, це кавер на пісню ZAZ (не "Запорожець").

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments