Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вибачте, але ми були першими

З приводу того, що СБУ зробила свою пресуху по Шарію через день після нас, у мене жодних смішних новин.

1. Або це виходить, що нам, групі молодих, непрофесійних, безперспективних дурнів, мало того, що вдалося вкрасти матеріали цієї Служби Безпеки всієї великої України, так ще й оформити його у власний повноцінний матеріал, і більше того, в насмішку і приниження над СБУ опублікувати його прямо перед СБУ.

Це дуже погано говорить про СБУ.

2. Або це виходить, що СБУ не придумало нічого розумніше, ніж, зрозумівши, що ми догнали Деркача, і тепер догонимо Шарія, вибігти в істериці з власною пресухою, скопіювавши наші формулювання у фабулу.

Це дуже погано говорить про СБУ.

3. Або ми діємо в сговорі з СБУ. Але, діючі в сговорі з СБУ, ми не довіряємо йому і звертаємося зовсім не до українського правосуддя, а до американського. Якщо ми в сговорі з СБУ обидвої не довіряємо українському правосуддю, що це говорить про СБУ і українське правосуддя?

Знову нічого хорошого.

Якщо так далі буде йти, то не Баканов Гудименка посадить, а Гудименко Баканова.

Alex Noinets


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments