Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

На рідну сестру голови АМКУ зареєстрована вілла Зеленського в Італії

Антимонопольний комітет, який повністю сформований президентом, міг би за лічені дні прийняти рішення про зловживання монопольним становищем на енергетичному ринку.

Про це в ефірі програми "Борковський & Валевська" на Еспресо.TV заявила колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська, коментуючи ситуацію, що склалась на енергетичному ринку України.

За словами Агії Загребельської, Антимонопольний комітет має можливість застосувати інструмент примусового поділу, який у будь-який розвиненій країні у схожій ситуації уже давно був би застосований. Нині ж увесь енергетичний сектор країні поділений між кількома олігархами. І влада навіть не намагається з цим боротись.

"Чинний Антимонопольний комітет повністю сформований президентом Володимиром Зеленським. Усі люди, які сьогодні там працюють, – призначені ним особисто. Керівник антимонопольного комітету у дуже близьких стосунках з родиною Зеленського. На її рідну сестру була оформлена вілла Зеленського в Італії. Тобто АМКУ – це повністю орган Зеленського. Але, на жаль, активної роботи АМКУ не бачимо. Швидше, навпаки".

ДжерелоTags: Зеленский, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments