Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ПОМНОЖИМО ТОЛІКА НА НОЛІК

Отже. Анатолій Шарій. Пес на короткому кремлівському повідку. Друг наших недругів. Ворог України, її майбутнього та її людей. Брехун, боягуз та нікчема. Зараз десь далеко в Іспанії, бо пхати носа на українську територію йому дуже страшно. Але нещодавно він зробив одну велику помилку. Помилку, яка принесе йому біль та сльози.

Щойно закінчилася пресконференція, на якій ми презентували українським ЗМІ результати нашого спільного з InformNapalm розслідування, з якого випливає, що скандал з плівками Деркача не міг би відбутися без такої людини, як Анатолій Шарій. Толік, наприклад, є одним із топ-спікерів на цю тему. Він переконував українців та американців у справжності плівок. Він вимагав негайно відкрити надумані кримінальні справи.

Також в ході розслідування знайшлися інші зацікавлені у зриві американських виборів люди — Портнов (радник Януковича, один із очільників розстрілу на Майдані), Медведчук (кум Путіна), Коломойський (олігарх) та інші особи.

Цього тижня матеріали розслідування отримають Міністерство фінансів США, Держдеп США, республіканці, демократи, американські ЗМІ та громадські організації, посольство в Іспанії та влада багатьох інших країн Євросоюзу. А ми будемо супроводжувати цей проект, поки люди, які в інтересах Росії атакують нашого стратегічного партнера, не попадуть в санкційні списки і не понесуть певних моральних та фінансових втрат.

Розслідування — це лише початок довгої кропіткої роботи з «обнулення» Шарія і компанії — їхнього впливу, авторитету та політичної ваги.

Коли наші партнери з InformNapalm викрили у роботі на Росію Дубінського, а ми допомогли забанити його рахунки та YouTube-канал, ви питали, чи можна так само з Шарієм. Можна, але зробимо ми трохи більше 🙂 Зусиль для такого покидька як Толік нам не шкода.

Нас чекає довга робота. На місяці, а може й роки. Ви бачили наші фінансові звіти — вони складаються з маленьких сум декількох тисяч українців, а Шарій отримує гроші у спортивних сумках олігархічного походження.

Допомогти нам стати сильнішими ви можете донатом ⏤ разовим або регулярним. Регулярний донат дає нам змогу планувати і впевнено працювати над знищенням проросійських чортів.

Задонатити нам можна тут.

Дякуємо вам! Обіймаємо вас. Працюємо далі.

Tags: ДемСокира, Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments