Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Анонімний інсайд — Коломойський пішов війною на США!

Оскільки в наші часи дуже популярні анонімні телеграм-канали, а в мене немає анонімного телеграм-каналу, то давайте я вам подарую інсайд так, а ви уявите, що ви його дізналися не від мене, а від абсолютно нікому невідомої людини, яка вам постійно бреше й ніколи не відповідала за свої слова, а тому ви їй повірите на сто відсотків.

Так от. Там Ігор Валерійович Коломойський настільки прєісполнілся, що подав позов уже не просто в Баришевський суд, а прямо в США подав позов проти США. Сума позову — 23 мільйони доларів, позивач — одна з численних «Оптім» Коломойського та Боголюбова.

Це надзвичайно сміливий крок. Настільки сміливий, що навіть сміливість Зеленського, з якою він закрив 112-й та Ньюзван — ніщо перед цією сміливістю. Фактично, Коломойський та Боголюбов відмовилися від захисту, і почали замість нього самовбивчу атаку проти американської держави.

До цього вони були просто дуже великі жуліки, які вкрали багато грошей в Україні і витрачали їх у США. Це неприємно з багатьох точок зору, але все ще не було прямою атакою проти США. А тепер є. Тепер у нас Ігор Валерійович — людина, яка пішла на війну зі США.

А інсайд мій полягає у тому, що США вважає, що Коломойський на цю війну покликав із собою дуже багато людей. Які не в курсі, що вони на війні зі США. Покликав усіх корумпованих суддів, усіх своїх лівих партнерів, усі громади, бізнеси. І навіть дружини та свекрухи, на яких ці бізнеси переписані — тепер частина всієї тієї злочинної групи, яка оголосила війну Америці.

А найсмішніша частина інсайду полягає у тому, що США розуміє, що війну Коломойський веде, насамперед, за рахунок куплених в Україні у корумпованих українських суддів лівих рішень. Й українські судді, таким чином, уперше за всю українську історію, сприймаються американським правосуддям, як ворожий до себе елемент.

Ви будете дуже здивовані, але санкції щодо суддів в історії США застосовувалися. Неодноразово. Цим США не здивувати. А Баришівку, я думаю, здивувати.

Уже чекаю з нетерпінням, як через півроку Вища Рада Правосуддя буде приймати рішення, що санкції проти українського судді є атакою на українську систему судочинства й імідж українських судів.

Олександр Нойнец, співзасновник ДемСокири.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments