Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нада проста пєрєстать стрєлять ©

Півроку тому керівництво ЗСУ наказало прибрати з зони ООС усі снайперські і контрснайперські групи, артилерію та аеророзвідку. Результат за останні 2 тижні:

30.01: снайпер, двоє загиблих
02.02: снайпер, один загиблий
06.02: міна, двоє загиблих
11.02: снайпер + кулемет, двоє загиблих

І ще стільки ж поранених. І нічого у відповідь.

Як на це відреагував найвеличніший лідор?Олексій Гетьман: Багато хто з нас звільнились останнім часом з Армії. Бо такий совок який розпочався після 19-го року терпіти ніхто з нас не збирався.

Після закриття трьох ТБ каналів ми спілкувались між собою щодо можливого загострення на фронті. Й не помилились у наших припущеннях.
Зараз знов будемо збиратись. Тепер обговоримо, що ми будемо робити якщо розпочнеться «гаряча фаза» війни.

І знаєте що? Багато, хто не просто з великим бойовим досвідом, а ще з унікальним фахом (снайпери, диверсанти, арта, піхота, медики) кажуть, що не підуть знов. Бо таке відношення влади та наріда до воїнів відбиває бажання брати знов зброю до рук. Хай воюють ті, хто втомлювався від війни сидячі в тилу та взагалі хто «абинепорох», «хуженебудет», «хотьпоржем».

Щодо мене, то по-перше я не засуджую таку позицію побратимів, бо розумію їх біль.
А по-друге, чи піду сам на війну? Не знаю. Але якщо в мене вже немає переконання, що треба йти на фронт, то це погана прикмета.
От що меньш ніж за 2 роки вдалось зробити Зе-леному уебану під радісну підтримку наріду.

Дай Бог, може і це колись минеться.

Tags: А я предупреждал, Зеленский, Пиздец
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Всем хороших выходных

 • Коротко

  Жили у бабуси биполярны гуси, то в маньячке то в депрухе, господи Исусе. * * * Практически каждый актер мечтает сыграть роль Гамлета, и только…

 • Найбільша фінансова піраміда

  Через 30 років 60% літніх українців не матимуть пенсій. Коли ви чуєте фразу «найбільша фінансова піраміда України», що найперше спадає вам на думку?…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments