Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Прошу жінок відвернутися

Бо цей пост для чоловіків.

Хлопці, якщо ви не хочете напередодні дня св.Валентина захекано гасати по квітковим магазинам, продираючись крізь натовп таких же очманілих чоловіків, і вдихаючи аромат COVID-19, то є чудовий спосіб вирішити всі проблеми не встаючи з-за столу. Сайт UFL.net, раніше відомий як SendFlowers.ua, здійснює доставку по всій країні в призначений час і місце.Причому ціни досить помірні (ось наприклад тюльпани). Це якщо взагалі можна називати "помірними" ціни на квіти напередодні свята :) Але що робити, така вже наша чоловіча доля.Букетів на сайті - тисячі, тому користуйтеся фільтрами: кількість і різновиди квітів, висота букету, максимальна ціна і т.ін. Далі замовлення, оплата, і букет приїде до вас в призначений час.

До речі, компанія UFL настільки впевнена в свіжості своїх квітів, що гарантує вам повернення грошей, якщо вас не влаштує якість товару. От так от. Я сам в них замовляв букети вже декілька разів і кожного разу був задоволений результатом, тому повертати гроші не довелось.

Власне це все, що я хотів сказати. Ось посилання: https://www.u-f-l.net/saint-valentines-day

Tags: Реклама
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments