Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Добрий день, хочете поговорити про Бога та Апокаліпсис?

Коли люди підсміюються над виживальщиками, мовляв це така купка параноїків, що сидять на ящиках з тушняком і чекають коли прийде Великий Писець світу, я теж підсміююсь. Бо існує ціла країна таких параноїків в 6 мільйонів чоловік і зі своїми діаспорами в 9 мільйонів чоловік. У них є посольства-фортеці і агенти практично в кожній країні світу.

Вони формально знаходяться в складі Сполучених Штатів Америки, але живуть по своїм законам, мали кілька війн в історії з федеральною владою, а якихось 40-50 років тому придушили повстання індіанського племені в 600 000 чоловік. Просто зняли краватки, взяли зброю, перекрили всі дороги, знищили ватажків, а решту загнали в резервації по домівкам. Це мормони і їх Церква Святих Останніх Днів.В Київі на Окружній є їх храм. І коли будете проїзжати повз, подивіться на нього очима штурмуючого піхотинця. Прозорий залізний паркан, чиста прострілювана територія в 300 метрів без великих дерев та укриттів, вікна- бійниці, кілька поверхів бетонно-монолітної споруди з янголом на шпилі.

Під храмом має бути величезний підвал-бомбосховище, а кожен член секти має мати РІЧНИЙ ЗАПАС ЇІЖІ ТА ВОДИ. Уявляєте скільки це треба на группу в 100 чоловік? Біля 150 кг субліматів та біля тонни питної води як мінімум на кожного.

До речі, в штаті Юта мормони виготовляють сублімовану їжу з терміном придатності 25 років. 60 порцій у відрі. 1 відро на місяць життя. Воно ж слугує біотуалетом. Меню в 50 і більше найменувань, фрукти, овочі, м'ясо, молоко, яйця. Все чудово запаковано від сонця, щурів, вологи, комах та інших руйнівних факторів.Ще є насіння «Вічний сад» для відновлення ферм, садів та полів після Апокаліпсису - теж з гігантським терміном придатності. Ну, і консервована вода, як книжка пише.

На Подолі було їх представництво і в студенські роки я ходив до них на безкоштовний англійський. Заняття вели два наших ровесника – Елдер Періш (старійшина, 20 років пацану) і Елдер Отаманзік (теж старійшина весь в прищах).

Отаманзік був упоротий і постійно повертав розмову на проповідництво, а от Періш був норм пацан- навіть признався, що його звати Джон. А це суворо заборонено! Два роки кожен мормон має провести як міссіонер в якійсь Камбоджі чи Україні і ці два роки вони не можуть називатись по імені, пити, курити, мати жінок. А от потім – неформально дозволено багатожонство. Є навіть крутий серіал НВО «Біг лав» про життя мормона з 3 жінками. Дуже його хвалять.

І цей Джон на питання «Нафіг тобі ця вся хоботня?» сказав, що «В штаті Юта немормону робити нічого, місця не знайдеш, кредит не дадуть, ціни на нерухомість не для членів сект інші, телебачення мормонське і взагалі він повернеться додому, його там чекає великий джип, допомога в будівництві будинку, пара гарних дівчат одночасно і робоче місце з крутою зп. Два роки відмучатись і далі в шоколаді все. Але це все він нам розказав перед самим від*їздом і у відсутність Отаманзіка.

Їсти і пити куплені в Україні продукти їм заборонено і навіть мінеральну воду їм везуть з Юти. Але була організована дегустація: борщ сподобався, холодець викликав страшну відразу.

Але я не про це.

Уявіть собі якесь «слово вєри і наді» чи якихось «велосипедистів шостого дня» чисельністю в кілька мільйонів людей, які мають цілу свою область, озброєні і мають для цього якесь прикриття в вигляді досить смішної релігії. Так. Зараз мормони відкривають своїм оркестром інаугурацію президента США, Міт Ромні – мормон який був кандидатом в президенти і лідером Республіканської партії США, офіційно мормони відмовились від полігамії і тільки після цього їх прийняли аж 45 штатом. Зараз вони одна з найбагатших і найуспішніших сект чи церков світу.

Але до цього були різанини дітей і жінок (мормони різали, але різали і їх), кілька війн з військами США та індіанцями. Ще є і серед мормонів помірковані і екстремістські громади.

Мій командир вважає їх ще одним ЦРУ тільки значно багаточисельнішим і з гарним прикриттям. Якщо таки відбудеться БП, то я знаю, яка релігія буде панівною в світі. Так що починайте читати книгу Мормона потроху. До речі, англійському вони безкоштовно нас вчили якраз для того, щоб аборигени могли читати в оригіналі цю священну макулатуру.

Сергей Вишневский

Tags: Жесть!, Интересное
Subscribe

 • Abbey Road Kharkiv edition

 • Коротко

  То, что нас не убивает - мутирует и пробует ещё раз. * * * Серед молоді багато тих, хто займається веб-камом і онліфансом, тому що в дитинстві…

 • Коротко

  Державне Бюро Розслідувань відкрило впровадження за розпалювання ворожнечі і агресивної війни на харківських ультрас за пісню "Путін-хуйло". * * *…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 60 comments

 • Abbey Road Kharkiv edition

 • Коротко

  То, что нас не убивает - мутирует и пробует ещё раз. * * * Серед молоді багато тих, хто займається веб-камом і онліфансом, тому що в дитинстві…

 • Коротко

  Державне Бюро Розслідувань відкрило впровадження за розпалювання ворожнечі і агресивної війни на харківських ультрас за пісню "Путін-хуйло". * * *…