Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дикуни та варвари

Пару тижнів тому я написав, що ми-таки стали чемпіонами по боротьбі з ковідом, бо першими в Європі отримаємо колективний імунітет без усякої вакцинації.

Тоді це був напівжарт, бо ґрунтувався він на дуже суб‘єктивних спостереженнях (кількість людей навколо мене, які перенесли Ковід, була дуже значною). Учора прочитав інтерв‘ю з вірусологом, який наводить статистику набагато більш ґрунтовну - 45-50 відсотків українців за його спостереженнями вже мають антитіла).

До літа у нас-таки буде колективний імунітет. А якщо почнеться обіцяне вакцинування, то й швидше.

Об‘єктивно це підтверджується фактами, що в Ковідних відділеннях з’явилися вільні ліжка, ціни на аналізи впали мало не вдвічі та й цифри захворюваності не ростуть (хоча офіційній статистиці ми не віримо).

Цим фактам можна було б радіти, якби не усвідомлення, скільки людей пандемію не пережили (я особисто втратив трьох знайомих, один із яких дуже близький товариш), ще декілька перенесли хворобу дуже складно й були буквально на грані.

Тобто, наш колективний імунітет ми здобуваємо як чисті варвари, дикуни з країни третього світу.

Хоча, якщо ці дрібнички відкинути, ми-таки «чемпіони в боротьбі з коронавірусом», як і обіцяв Зеленський.

Карл Волох

P.S. Зауважу, що вже є декілька мутацій корони, від яких не рятує ні природний імунітет (після хвороби), ні штучний (після вакцини). Різниця тільки в тому, що штучний обійдеться вам дешевше, у всіх сенсах.

Tags: Коронавирус, Пиздец
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments