Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вже сил не вистачає читати, який Зеленський патріот

А коли ж це він встиг перетворитись з КАПІТУЛЯНТА на ПАТРІОТА?

Можливо, ми чогось не знаємо? Можливо ПАТРІОТ Зеленський вже визнав, що режиму тиші не існує і і відмінив свою заборону стріляти у відповідь? Можливо Зеленський вже наказав повернути на передову безпілотники і антиснайперські пари, які були відведені в тил влітку за його наказом як виконання домашнього завдання путіна?

Ні. Режим тиші і далі триває і триває для того, щоб наші вороги почувались в безпеці і безкарно як в тирі відстрілювали військових зі снайперської зброї та розставляли міни біля наших позицій, на яких підриваються захисники після «неприцільного мінометного обстрілу».

Можливо, Зеленський наказав повернутись на попередні позиції, які залишили за його наказом? Ні.

Можливо, Зеленський вже заборонив постачання електроенергії з раші, яке розпочалось саме з приходом того ПАТРІОТА до влади? І завдяки такому патріотизму економіка агресора отримує кошти з України для фінансування виробництва зброї, яка вбиває українців. Завдяки такому патріотизму руйнується українська енергетика.

Результати такого патріотизму ми вже побачили. Україна, яка раніше експортувала надлишок власної електроенергії, нарощує об’єми закупівлі у раші, довівши їх до 13% загальної потреби. Кінцевим підсумком такого патріотизму має бути те, що ми на рівному місці впадем на коліна і скажем путінрятуй.

Можливо, ПАТРІОТ Зеленський захотів розібратись, що ж це за зрадник у його оточенні злив операцію по вагнерівцях? Ні. Робота ТСК по розслідуванню зради на Банковій і далі блокується.

Наріт співає осанни за те, що Зеленський закрив зажопівські канали. А на основі чого він їх закрив? На основі Постанови від 2018 року. А коли він їх закрив? В 2019 році? НІ. В 2020 році? Ні. А чому ж патріот так довго зволікав?

А тому, що ПАТРІОТУ ті канали 1,5 року не заважали. І тільки в 2021 році той ПАТРІОТ зрозумів, що канали треба закрити. А розуміння прийшло після того, як на стіл ПАТРІОТУ поклали результати соцдосліджень, які показали, що на п’яти найвеличнішому наступають Порошенко з Бойком. А рейтинг для клоуна, це як оплески - без нього він життя свого не бачить.

А тому задля збереження рейтингу можна стати вже й нечемним хлопчиком для путіна і закрити промосковські канали. Особливо, якщо таким чином можна вбити двох зайців – не чути критики себе любимого, а заодно і поживитись на електоральному полі Порошенка, відібрати у нього голоси, назвавшись патріотом. Тут присутній і здоровий розрахунок - не пропустити у другий тур Порошенка і зустрітись у фіналі з промосковським посіпакою, щоб знову спрацювала українська звичка, що краще який не є Кучма, ніж комуніст Симоненко.

Такий вже український наріт – його вже котрий раз роблять разом, а він задоволений ще й аплодує і дякує.

Світлана Білуник

Tags: Зеленский, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • В лоскуты

  (c) Фил

 • Этот смех у нас властью зовётся

  Дмитрий Земляной: Поясняю за Чауса. Чаус — это угольно-черный черт, на котором негде клейма ставить. Это судья, который засуживал автомайдан. Он…

 • Elect a clown - expect a circus

  Національне антикорупційне бюро оприлюднило відео, на якому вони намагаються зупинити автомобіль СБУ з розшукуваним екссуддею Миколою Чаусом.…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments