Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Всі на суд! Бєня, твоя карта бита!

Перемоги посипались неначе сніг — спочатку вгріли Коломойського, потім жахнули по Дубінському. Але рано чи пізно, якщо перестати боротись, перемоги закінчуються. Тому ми й ходимо на акції, мерзнемо та б‘ємося до самого кінця.

Так ми плануємо зробити й 8 лютого, тобто вже цього понеділка. Геннадій Боголюбов, бізнес-партнер Ігоря Коломойського, спробує через суд скасувати націоналізацію Приватбанку. А ми з вами будемо йому заважати. Адже Приватбанк — український, і має належати платникам податків, а не тим, хто їх грабує.

Позовні вимоги Боголюбова розглядатиме Господарський суд Києва. Олігарх подавав туди аж 5 позовів, зміст яких був схожим, але не однаковим. Це робилося для того, аби позов потрапив до «правильної» судді. Пізніше ж всі позови суддя за клопотанням Боголюбова або з власної ініціативи об'єднала в одну справу. Такий суддівський схематоз називають «револьвер» і він створений, щоб обійти випадковий розподіл справи по різним суддям та «закинути» свою заяву до того, кому вже проплатили за рішення. У Боголюбова це вийшло. Точніше у Коломойського та Боголюбова це вийшло.

Але ми розкусили їхній план. Карта Коломойського бита. Залишається довести гру до кінця.

На засіданні 8 лютого Боголюбов буде вимагати долучити до справи докази та витребувати докази у позивачів. Дуже ймовірно, що суд задовольнить будь-яке прохання олігарха, враховуючи, що маніпуляції з розподілом справ вже відбулись — Боголюбов отримав вигідний йому склад суду. Одна погана справа зроблена, то чому б не піти на другу?!

Наше завдання, друзі, не дати суддям далі підігрувати Боголюбову. Хоч ми підозрюємо, що хтось уже отримав суму з кількома нулями й зобов'язаний судити на користь олігарха. Але давайте їм завадимо. Схематозники не люблять світла, бо так видно всі їхні дії. Тож давайте побудемо таким собі прожектором. Прийдемо та розкриємо їхні карти і розкажемо всій Україні про їхнє суддівське рішалово, як ми це робили вже десятки разів до цього.

8 лютого. 10:00
Господарський суд міста Києва
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в

Чекаємо вас. Буде, як завжди, креативно та неочікувано. Бо ми Демократична Сокира.

Посилання на подію в ФБ.

Також можна підтримати акції ДемСокири донатом.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments