Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Всі на суд! Бєня, твоя карта бита!

Перемоги посипались неначе сніг — спочатку вгріли Коломойського, потім жахнули по Дубінському. Але рано чи пізно, якщо перестати боротись, перемоги закінчуються. Тому ми й ходимо на акції, мерзнемо та б‘ємося до самого кінця.

Так ми плануємо зробити й 8 лютого, тобто вже цього понеділка. Геннадій Боголюбов, бізнес-партнер Ігоря Коломойського, спробує через суд скасувати націоналізацію Приватбанку. А ми з вами будемо йому заважати. Адже Приватбанк — український, і має належати платникам податків, а не тим, хто їх грабує.

Позовні вимоги Боголюбова розглядатиме Господарський суд Києва. Олігарх подавав туди аж 5 позовів, зміст яких був схожим, але не однаковим. Це робилося для того, аби позов потрапив до «правильної» судді. Пізніше ж всі позови суддя за клопотанням Боголюбова або з власної ініціативи об'єднала в одну справу. Такий суддівський схематоз називають «револьвер» і він створений, щоб обійти випадковий розподіл справи по різним суддям та «закинути» свою заяву до того, кому вже проплатили за рішення. У Боголюбова це вийшло. Точніше у Коломойського та Боголюбова це вийшло.

Але ми розкусили їхній план. Карта Коломойського бита. Залишається довести гру до кінця.

На засіданні 8 лютого Боголюбов буде вимагати долучити до справи докази та витребувати докази у позивачів. Дуже ймовірно, що суд задовольнить будь-яке прохання олігарха, враховуючи, що маніпуляції з розподілом справ вже відбулись — Боголюбов отримав вигідний йому склад суду. Одна погана справа зроблена, то чому б не піти на другу?!

Наше завдання, друзі, не дати суддям далі підігрувати Боголюбову. Хоч ми підозрюємо, що хтось уже отримав суму з кількома нулями й зобов'язаний судити на користь олігарха. Але давайте їм завадимо. Схематозники не люблять світла, бо так видно всі їхні дії. Тож давайте побудемо таким собі прожектором. Прийдемо та розкриємо їхні карти і розкажемо всій Україні про їхнє суддівське рішалово, як ми це робили вже десятки разів до цього.

8 лютого. 10:00
Господарський суд міста Києва
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в

Чекаємо вас. Буде, як завжди, креативно та неочікувано. Бо ми Демократична Сокира.

Посилання на подію в ФБ.

Також можна підтримати акції ДемСокири донатом.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments