Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Давайте я вам прямо скажу, без сарказму

Якби ми мали справу з Трампом, Україні був би пиздець після тих слів, які ця хуйня пиздонула в інтерв'ю. Але на щастя, ми маємо справу з більш складною людиною, тому я сподіваюся, що пиздець тільки Зеленському, а не всій Україні, які він представляє на міжнародній арені.

Тому що ця хуйня не просто пиздонула "Байден, чому ми не в НАТО", вона потім ще добила словами "я сподіваюся що відповідь буде чесною".

Таким чином вона не просто поклала відповідальність на наше перебування в нато на президента іншої країни. Це ще можливо, ну просто відповіли б "тому що ти кончений", тільки дипломатичною мовою з відсилками до статей уставу НАТО, та й по тому.

Але ж ні, вона ще й звинуватила президента США в тому, що він бреше. Вася, шо? Ти хочеш чесну відповідь? Тобто ти хочеш сказати, що може бути і нечесна? Ти охуїв? В сенсі ні, це не питання. Ти охуїв.

Мені там люди кажуть, що Офіс Президента зараз ноги собі по коліна стоптав, так бігає з відкритим ротом і шукає, в кого б відсмоктати, щоб відбулася телефонна розмова Зеленського і Байдена.

Більше не треба. Тепер вам подзвонять і без ваших зусиль. Але тепер вам більше не варто цього хотіти, а варто цього боятися.

Alex Noinets

Tags: Байден, Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 20 comments

Recent Posts from This Journal