Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Давайте я вам прямо скажу, без сарказму

Якби ми мали справу з Трампом, Україні був би пиздець після тих слів, які ця хуйня пиздонула в інтерв'ю. Але на щастя, ми маємо справу з більш складною людиною, тому я сподіваюся, що пиздець тільки Зеленському, а не всій Україні, які він представляє на міжнародній арені.

Тому що ця хуйня не просто пиздонула "Байден, чому ми не в НАТО", вона потім ще добила словами "я сподіваюся що відповідь буде чесною".

Таким чином вона не просто поклала відповідальність на наше перебування в нато на президента іншої країни. Це ще можливо, ну просто відповіли б "тому що ти кончений", тільки дипломатичною мовою з відсилками до статей уставу НАТО, та й по тому.

Але ж ні, вона ще й звинуватила президента США в тому, що він бреше. Вася, шо? Ти хочеш чесну відповідь? Тобто ти хочеш сказати, що може бути і нечесна? Ти охуїв? В сенсі ні, це не питання. Ти охуїв.

Мені там люди кажуть, що Офіс Президента зараз ноги собі по коліна стоптав, так бігає з відкритим ротом і шукає, в кого б відсмоктати, щоб відбулася телефонна розмова Зеленського і Байдена.

Більше не треба. Тепер вам подзвонять і без ваших зусиль. Але тепер вам більше не варто цього хотіти, а варто цього боятися.

Alex Noinets

Tags: Байден, Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments