Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Фірташу фірташеве, слугам народу — ще 100 днівMark Savchuk: 300 раз уже объяснял, объясню еще раз -> НЕТ низких цен на газ. Как блять и не может быть "низких цен" на айфоны. Любой товар стоит СВОЮ РЫНОЧНУЮ СТОИМОСТЬ И ТОЧКА! "По воле Зеленского" цены на товары не меняются.

За любой "дешевый" газ, в итоге заплатим мы все. То есть вы получите "меньше" цифру в платежках, зато страна не отремонтирует дороги, не закупит танки, не построит школы, потому что бюджетными деньгами заплатят разницу.

Anton Shvets: Тобто Фірташу його надвисоку націнку все одно виплатять з держбюджету, тобто за рахунок всіх нас - українських громадян.

Чекаю на 10 постів пояснень чому це насправді перемога та соціально-прогресивно. Ну і що насправді це рішення КМУ мало на увазі, а ми тупі та не зрозуміли.

А основний схематоз цього рішення в тому, що без компенсації збути Фірташа відмовилися б поставляти газ населенню по 6,99. Але трагедії би не було, бо населення би АВТОМАТИЧНО перекинули на поставки від гарантованого покупця. Яким є Нафтогаз і який готовий поставляти газ за 6,99. Тобто взагалі не було б проблем, якщо б не було компенсації, ПРОСТО У ФІРТАША СТАЛО БИ МЕНШЕ КЛІЄНТІВ.

Рішення Кабміну цементує монополію Фірташа і допомагає йому і далі обдурювати споживачів ЗА НАШ З ВАМИ РАХУНОК, замість того аби підтримати ринок та конкуренцію.

Що дуже потрібні голоса корупціонерів для призначення? Може ти і сам корупціонер?

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments