Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Фірташу фірташеве, слугам народу — ще 100 днівMark Savchuk: 300 раз уже объяснял, объясню еще раз -> НЕТ низких цен на газ. Как блять и не может быть "низких цен" на айфоны. Любой товар стоит СВОЮ РЫНОЧНУЮ СТОИМОСТЬ И ТОЧКА! "По воле Зеленского" цены на товары не меняются.

За любой "дешевый" газ, в итоге заплатим мы все. То есть вы получите "меньше" цифру в платежках, зато страна не отремонтирует дороги, не закупит танки, не построит школы, потому что бюджетными деньгами заплатят разницу.

Anton Shvets: Тобто Фірташу його надвисоку націнку все одно виплатять з держбюджету, тобто за рахунок всіх нас - українських громадян.

Чекаю на 10 постів пояснень чому це насправді перемога та соціально-прогресивно. Ну і що насправді це рішення КМУ мало на увазі, а ми тупі та не зрозуміли.

А основний схематоз цього рішення в тому, що без компенсації збути Фірташа відмовилися б поставляти газ населенню по 6,99. Але трагедії би не було, бо населення би АВТОМАТИЧНО перекинули на поставки від гарантованого покупця. Яким є Нафтогаз і який готовий поставляти газ за 6,99. Тобто взагалі не було б проблем, якщо б не було компенсації, ПРОСТО У ФІРТАША СТАЛО БИ МЕНШЕ КЛІЄНТІВ.

Рішення Кабміну цементує монополію Фірташа і допомагає йому і далі обдурювати споживачів ЗА НАШ З ВАМИ РАХУНОК, замість того аби підтримати ринок та конкуренцію.

Що дуже потрібні голоса корупціонерів для призначення? Може ти і сам корупціонер?

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments