Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

IKEA відкриє перший магазин в Україні 1 лютого

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, 1 лютого відкриє перший магазин міського формату в Україні у торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Blockbuster Mall у Києві, повідомила прес-служба компанії.

"Магазин міського формату у Києві стане першим магазином IKEA у міському форматі в регіоні південно-східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія та Словенія). Такий формат є частиною нової стратегії компанії, мета якої - стати ближче до людей у центрі міст і зробити свої рішення та послуги для будинку ще доступнішими", - зазначено у прес-релізі.

Згідно з ним, у магазині діятимуть суворі заходи безпеки, включаючи температурний скринінг, обов'язкове носіння масок, дезінфекцію, вимогу дотримання соціальної дистанції, перебування не більше ніж 500 осіб у приміщенні одночасно.

Джерело

Tags: Хорошие новости
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments