Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Сокирою проти ворогів

Виймайте келихи, відкорковуйте ваш улюблений компот. Сьогодні ви врятували людей від брехні, русофільства та нездорових сексуальних фантазій. YouTube заблокував канал DubinskyPro, який належить народному депутату від партії «Слуга народу» Олександру Дубінському. Це, чорт забирай, перемога!

І це, друзі, ваша перемога. Адже ДемСокира — єдині, хто провів масову кампанію з блокування. Два тижні тому, 13 січня, ми запустили флешмоб MakeDubinskyNullAgain, в рамках якого ви масово скаржились на сторінки Дубінського у Facebook, Instagram та YouTube. Через два дні, 15 січня, ми написали офіційні листи безпосередньо до офісів компаній YouTube (фактично – Google), Twitter, Facebook та Instagram з переліком дописів Дубінського, де наш аналітичний центр знайшов порушення правил спільнот.

Сьогодні всі побачили результат нашої спільної роботи. Дубінський втратив свій акаунт у YouTube, де було 350 000 підписників. Соцмережа перевірила ваші скарги та знайшла в Дубінського контент, який порушує правила спільноти. Тепер ці 350 000 людей вільні!

Бо не може людина з міткою «агент Росії», що втручався у вибори США, продовжувати це робити за допомогою американських соцмереж. Санкції мають бути всеохопними.

Поки президент принижено благає Дубінського вийти з фракції, ми зачищаємо інтернет від його слідів. Це значить, що разом ми набагато ефективніші, ніж лідер держави. Воно й так було зрозуміло, але наочний доказ - це приємно :)

Ви молодці. Не Політрада ДемСокири, не Гудименко з Трегубовим молодці, а саме ви — наші любі прихильники. Ми дистанційно та в рамках карантинних заходів тиснемо руку кожному, хто виконав наші інструкції та допоміг відгородити людей від Дубінського. Тепер його стане менше. Ви найкращі і ця перемога ваша.

Перемога, втім, не остання. У Саші є ще Facebook, Instagram, рахунки в банках. Ми про це все подбали, залишається лише чекати.

Нагадуємо, що ми, на відміну від Дубінського, не працюємо за гроші олігархів. Наші спонсори це ви, звичайні українці.

Підтримайте нас разовим донатом або підпишіться на регулярний. Це можна зробити через сайт.

Або за допомогою застосунку:
Застосунок у Play Market.
Додаток у AppStore.

Tags: ДемСокира, Политика, Хорошие новости
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag