Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ілюзія безпеки

Sofiia Prychko: Поки всі постили про замалу кількість тестів, яку публікує МОЗ, я собі сиділа і на все це дивилась, бо я лінива тваринка. Мені було трішки так лінь йти і перевіряти графіки, співставляти, аналізувати що на них не так, де неточності.

Тому як добре, що є Texty.org.ua. Нова стаття якраз про це - з уже готовими графіками) Ліниві тваринки як і я - enjoy)Texty.org.ua: Менша кількість нових випадків радше пояснюється помітним зниженням тестування, ніж реальним покращенням ситуації.

У листопаді показник шпиталізацій становив 13% від кількості нових випадків. У другій половині грудня-січні він істотно збільшився. Таке зростання свідчить про те, що офіційна статистика щодо нових випадків в Україні далека від реальності.

Об'єктивно, навіть 13 % — це забагато. У США, наприклад, рахують кількість шпиталізацій на рівні 3.5% від кількості нових випадків, пише The Washington Post. За таких розрахунків, кількість шпиталізацій, що Україна показує протягом останніх трьох місяців, означає 50+ тис. хворих майже щоденно.

Tags: Коронавирус, Пиздец, Степанов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal