Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ілюзія безпеки

Sofiia Prychko: Поки всі постили про замалу кількість тестів, яку публікує МОЗ, я собі сиділа і на все це дивилась, бо я лінива тваринка. Мені було трішки так лінь йти і перевіряти графіки, співставляти, аналізувати що на них не так, де неточності.

Тому як добре, що є Texty.org.ua. Нова стаття якраз про це - з уже готовими графіками) Ліниві тваринки як і я - enjoy)Texty.org.ua: Менша кількість нових випадків радше пояснюється помітним зниженням тестування, ніж реальним покращенням ситуації.

У листопаді показник шпиталізацій становив 13% від кількості нових випадків. У другій половині грудня-січні він істотно збільшився. Таке зростання свідчить про те, що офіційна статистика щодо нових випадків в Україні далека від реальності.

Об'єктивно, навіть 13 % — це забагато. У США, наприклад, рахують кількість шпиталізацій на рівні 3.5% від кількості нових випадків, пише The Washington Post. За таких розрахунків, кількість шпиталізацій, що Україна показує протягом останніх трьох місяців, означає 50+ тис. хворих майже щоденно.

Tags: Коронавирус, Пиздец, Степанов
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments