Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зоряні війни. Епізод 0: «Створення Галактики»

Надумав якось Зевс засадити черговій кралі в Стародавній Греції. Якщо хто не в курсі, Зевс був одружений і його дружину звали Гера. Цікаво, що вона була богинею всяких сімейних цінностей, але Зевса це особливо не зупиняло. Громовержець злягався з доброю половиною Стародавньої Греції, і це непоганий приклад для наслідування, як мені здається.

Так ось, Зевс вдув тій древній гречанці, перевтілившись в її ж чоловіка (вона теж була заміжня, але Зевса це взагалі ніяк не зупиняло), і через деякий час у неї народжуються близнюки — два хлопчика, один від чоловіка, інший від Зевса. Тоді розлючена Гера, дружина Зевса, в черговій спробі підтерти за невірним Зевсом, посилає в колиску двох отруйних змій. Але одне з немовлят, на ім’я Алкід, невимушено душить змій своїми дитячими ручками — так, до речі, і дізналися, який з них від Зевса.

Розуміючи, що Гера постійно буде пакостити конкретно цьому хлопчику, Зевс підкладає Алкіда до Гери, поки та спить. Ідея по-давньогрецькому проста: якщо немовля вип’є молока богині, то стане безсмертним і Гера вже ніяк не зможе його вбити. У якийсь момент маленький Алкід побачив випавшу цицьку Гери і інстинктивно присмоктався до неї — ну це нормально.

Гера, звісно, одразу прокидається від такого тактильного нежданчику, напівсонними очима дивиться на цицьку, натурально офігіває від того, що відбувається, і з огидою відкидає з усієї сили Алкіда кудись в сторону Космосу. Молоко з її цицьки струменем виливається в небо, утворюючи Чумацький Шлях, на який жителі Землі дотепер можуть дивитися неозброєним оком з будь-якої точки нашої планети.

P.S. А цього хлопчика, Алкіда, батьки вирішили перейменувати, щоб Гера до нього більше не чіплялась. Забігаючи наперед скажу, що це не допомогло, але перейменували його в чи то «Слава Гери», чи то «Гордість Гери», коротше, на давньогрецькій це звучить як «Геракл».

(c) amon-mout

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments