Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зоряні війни. Епізод 0: «Створення Галактики»

Надумав якось Зевс засадити черговій кралі в Стародавній Греції. Якщо хто не в курсі, Зевс був одружений і його дружину звали Гера. Цікаво, що вона була богинею всяких сімейних цінностей, але Зевса це особливо не зупиняло. Громовержець злягався з доброю половиною Стародавньої Греції, і це непоганий приклад для наслідування, як мені здається.

Так ось, Зевс вдув тій древній гречанці, перевтілившись в її ж чоловіка (вона теж була заміжня, але Зевса це взагалі ніяк не зупиняло), і через деякий час у неї народжуються близнюки — два хлопчика, один від чоловіка, інший від Зевса. Тоді розлючена Гера, дружина Зевса, в черговій спробі підтерти за невірним Зевсом, посилає в колиску двох отруйних змій. Але одне з немовлят, на ім’я Алкід, невимушено душить змій своїми дитячими ручками — так, до речі, і дізналися, який з них від Зевса.

Розуміючи, що Гера постійно буде пакостити конкретно цьому хлопчику, Зевс підкладає Алкіда до Гери, поки та спить. Ідея по-давньогрецькому проста: якщо немовля вип’є молока богині, то стане безсмертним і Гера вже ніяк не зможе його вбити. У якийсь момент маленький Алкід побачив випавшу цицьку Гери і інстинктивно присмоктався до неї — ну це нормально.

Гера, звісно, одразу прокидається від такого тактильного нежданчику, напівсонними очима дивиться на цицьку, натурально офігіває від того, що відбувається, і з огидою відкидає з усієї сили Алкіда кудись в сторону Космосу. Молоко з її цицьки струменем виливається в небо, утворюючи Чумацький Шлях, на який жителі Землі дотепер можуть дивитися неозброєним оком з будь-якої точки нашої планети.

P.S. А цього хлопчика, Алкіда, батьки вирішили перейменувати, щоб Гера до нього більше не чіплялась. Забігаючи наперед скажу, що це не допомогло, але перейменували його в чи то «Слава Гери», чи то «Гордість Гери», коротше, на давньогрецькій це звучить як «Геракл».

(c) amon-mout

Tags: Интересное
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 29 comments