Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Доброго вечора

Давно збирався написати цей пост та все якось не випадало часу. Отже, представляю вашій увазі топ 5 моїх улюблених українських ютуб-каналів на історичну та навколоісторичну тематику. Поїхали.

Історія Без Міфів - гарний ютуб-канал з більш ніж сотнею тисяч підписників. Трохи сухувато, але завжди докладно і з солідним фактажем. Що мені подобається, так це те, що автори цього каналу регулярно запрошують справжніх фахівців, які добре володіють матеріалом. + нещодавно у них з'явилася ще й сторінка в Фейсбуці.

Твоя Підпільна Гуманітарка - канал, де виходять відео, що так чи інакше стосуються гуманітарних наук. Так, у них на каналі є ціла низка відео про історію української мови та детальні розбори деяких історичних міфів. Окремо хочу відмітити годинний огляд псевдодокументалки з пафосною назвою "Рутенія. Повернення коду нації", знятої за державні кошти.

Не можу не розповісти про ютуб-канал Печерська сотня. Товариство військово-історичної реконструкції з назвою Козак Медіа. Прикладна історія - це круто.

А тим, хто хоче дізнатися більше про сучасних українських істориків, я раджу подивитися цикл інтерв'ю "Без брому з Віталієм Ляскою" на ютуб-каналі Local History. Взагалі Локальна історія - це настільки крутий науково-дослідницький історичний проєкт, що заслуговує на окремий допис.

Останній у списку, але не за значимістю ДокКульт/Docult - шикарний ютуб-канал, який з'явився нещодавно. Канал про військову історію, де цікаво та з гумором розповідається про визначні битви.

Данило Стаценко

Tags: Пиар
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments