Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чого насправді злякались судді та адвокати Коломойського?

Антона Швеця без бороди чи коронавірусу?

За офіційною інформацією, коронавірусу. Але ми ж знаємо, що насправді-то Антона. І хоч його складно було впізнати без бороди, всі зрозуміли, хто є хто, коли він засміявся у мегафон.

Сьогодні ми були під стінами Шостого адміністративного апеляційного суду міста Києва. На цьому ж місці ми були і в листопаді, і в грудні минулого року. Двічі поспіль суд знаходив причину, щоб не закривати справу, бо таке рішення було б невигідне олігарху Коломойському. Нагадаємо, що йдеться про апеляцію на рішення про скасування націоналізації Приватбанку.

Ще між першим та другим туром виборів президента Коломойський через ОАСК скасував договір про націоналізацію з надією повернути собі банк. Але все пішло не за планом. Держава подала апеляцію. Згодом парламент не без нашої з вами допомоги прийняв «антиколомойський закон». Справа забуксувала й аж тепер дійшло до розгляду апеляції.

Саме «антиколомойський закон» мали б використати судді при розгляді апеляції. І в листопаді, і в грудні, і навіть сьогодні можна було це зробити. Адже в законі чорним по білому написано, що не можна повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Відповідно, справу треба закривати, а захисників Коломойського слати куди подалі.

Але судді вкотре вибрали інший варіант — тягнути допоки щось не зміниться. І ми навіть знаємо ЩО саме має змінитись.

Це «що» — це ми з вами, які щоразу збираються під судом, коли в нас намагаються вкрасти гроші. Не буде нас — вони зроблять по-тихому й вже завтра Коломойським продовжить доїти Україну. Але наші активісти нікуди не зникнуть. Ми вже втретє поспіль своєю присутністю не даємо суддям винести вигідне олігарху рішення.

І так буде до великої перемоги.

А поки — перемога трохи менша, але вже перемога. Суд перенесли. Цього разу через коронавірус у захисників Коломойського. Ну що ж, коронавірус надзвичайно підступна хвороба, з'являється за кілька хвилин до засідання. Бажаємо суддям вигадувати кращі відмазки.

Дякуємо велике всім, хто прийшов. Далеко не розходьтесь, наступне засідання 16 лютого. Ми вас покличемо.

Підтримати нашу боротьбу.Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments