Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

СТРАШНЕ! Антон Швець поголив бороду.

Як і обіцяв. 30 000 підписників на ютуб-каналі Демократичної Сокири змусили його записатись у барбершоп і зменшити кількість волосся на своєму обличчі. Знаємо, ви якнайшвидше хочете побачити процес та результат. І ми вам їх покажемо. Але спочатку мусимо сказати про інше.

Ми любимо говорити з людьми простими інструментами — тролінгом, мемами та невичерпним почуттям гумору. Жартами ми доносимо свої цінності, кличемо людей на акції та пояснюємо складні та страхітливі, на перший погляд, законопроєкти. Так простіше та легше. Люди люблять усміхатися, і ми це прекрасно розуміємо.

Гумором, навіть найкрінжовішим можна не лише насмішити, а й змусити по-іншому побачити життя, полюбити Україну, зненавидіти Росію, прищепити правильну ідею та відвадити від шкідливої.

Гумор — це зброя. І ми нею воюємо. Воюємо у фейсбуці, інстаграмі, телеграмі, ютубі, а віднедавна ще й у TikTok. Бо інформаційна війна має багато фронтів. Десь із пів року ми ведемо офіційний акаунт у TikTok, і скромно скажемо, що доволі успішно, бо 5 000 підписників з неба не падають.

Тут могли б бути слова про унікальний та мегасмішний контент, але їх не буде. Просто скажемо, що Антона Швеця без бороди можна побачити лише у TikTok. Це, так би мовити, ексклюзив. Але не єдиний. Ще там на чверть оголений Гудименко, відео з акцій, які ви точно ніде не могли бачити, Антон Колумбет, який танцює, Степан Бандера, фірмова кава «Д7» та купа мемів, вигаданих та зроблених нашими активістами.

І ще одне. Не повірите, але у TikTok теж є сєпари. Нас, проукраїнських користувачів, розумних і з прекрасним почуттям гумору там має бути більше, тому долучайтесь: tiktok.com/@demsokyra

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments