Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

СТРАШНЕ! Антон Швець поголив бороду.

Як і обіцяв. 30 000 підписників на ютуб-каналі Демократичної Сокири змусили його записатись у барбершоп і зменшити кількість волосся на своєму обличчі. Знаємо, ви якнайшвидше хочете побачити процес та результат. І ми вам їх покажемо. Але спочатку мусимо сказати про інше.

Ми любимо говорити з людьми простими інструментами — тролінгом, мемами та невичерпним почуттям гумору. Жартами ми доносимо свої цінності, кличемо людей на акції та пояснюємо складні та страхітливі, на перший погляд, законопроєкти. Так простіше та легше. Люди люблять усміхатися, і ми це прекрасно розуміємо.

Гумором, навіть найкрінжовішим можна не лише насмішити, а й змусити по-іншому побачити життя, полюбити Україну, зненавидіти Росію, прищепити правильну ідею та відвадити від шкідливої.

Гумор — це зброя. І ми нею воюємо. Воюємо у фейсбуці, інстаграмі, телеграмі, ютубі, а віднедавна ще й у TikTok. Бо інформаційна війна має багато фронтів. Десь із пів року ми ведемо офіційний акаунт у TikTok, і скромно скажемо, що доволі успішно, бо 5 000 підписників з неба не падають.

Тут могли б бути слова про унікальний та мегасмішний контент, але їх не буде. Просто скажемо, що Антона Швеця без бороди можна побачити лише у TikTok. Це, так би мовити, ексклюзив. Але не єдиний. Ще там на чверть оголений Гудименко, відео з акцій, які ви точно ніде не могли бачити, Антон Колумбет, який танцює, Степан Бандера, фірмова кава «Д7» та купа мемів, вигаданих та зроблених нашими активістами.

І ще одне. Не повірите, але у TikTok теж є сєпари. Нас, проукраїнських користувачів, розумних і з прекрасним почуттям гумору там має бути більше, тому долучайтесь: tiktok.com/@demsokyra

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments