Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Хай спробують забанити у всіх соцмережах

Victor Tregubov: А ось, власне, відео, через яке у діючого складу плюсів запалали робочі органи. Бо ж наявно показано, як з одного з найкращих телеканалів 90-х, з якого могло б вирости нове українське телебачення, перетворилися на малоросійське-олігархічне "чего изволите?"

Прошу до поширення. Слава Стрейзанд, ефекту слава!


відео на фейсбук
(Беззмістовні п'ять хвилин на початку я б промотав, а все інше - дуже чудова подача)

Viktor Sorochenko: Такий же ролик можна зняти про ICTV. Який у 90-і був не менш крутим, ніж "Плюси". Чого вартувала лише "Територія А", з якої виросла уся сучасна українська поп-музика. Чи культові серіали і мультики ("Альф" та ін.) у епічній українській озвучці. А потім канал купив Віктор Пінчук і все скотилося у лайно. В принципі, це шлях усього нашого олігархічно-малоросійського телебачення. Навіть ватний "Інтер" колись на світанку свого існування був більш-менш нормальним каналом.

Tags: Коломойский
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments