Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Хай спробують забанити у всіх соцмережах

Victor Tregubov: А ось, власне, відео, через яке у діючого складу плюсів запалали робочі органи. Бо ж наявно показано, як з одного з найкращих телеканалів 90-х, з якого могло б вирости нове українське телебачення, перетворилися на малоросійське-олігархічне "чего изволите?"

Прошу до поширення. Слава Стрейзанд, ефекту слава!


відео на фейсбук
(Беззмістовні п'ять хвилин на початку я б промотав, а все інше - дуже чудова подача)

Viktor Sorochenko: Такий же ролик можна зняти про ICTV. Який у 90-і був не менш крутим, ніж "Плюси". Чого вартувала лише "Територія А", з якої виросла уся сучасна українська поп-музика. Чи культові серіали і мультики ("Альф" та ін.) у епічній українській озвучці. А потім канал купив Віктор Пінчук і все скотилося у лайно. В принципі, це шлях усього нашого олігархічно-малоросійського телебачення. Навіть ватний "Інтер" колись на світанку свого існування був більш-менш нормальним каналом.

Tags: Коломойский
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments