Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мама любить санкції

Два дні тому Демократична Сокира відправила офіційні листи до українських банків, які були вказані в декларації Дубінського – «Універсал банк» (його ліцензією користується «Монобанк»), «Приват», «Південний» і «Альфа банк». Також листи було відправлено до словацького Tatra Banka, а також до закордонних банків-кореспондентів вищезгаданих банків.

У листах ми вимагали закрити рахунки Олександра Дубінського, нагадуючи, що санкції США інколи схожі на уколи рапірою, а інколи – на тотальний ядерний екстермінатус, і кожен банк, який не хоче грати в лотерею «а може пощастить», має відсторонитися від фігуранта санкцій немов від чуми.

І ось сьогодні, за два дні після наших звернень, на сцені з‘являється сам Дубінський і починає нити, що його рахунок закриває «Монобанк» (тобто фактично «Універсал банк», бо «Моно» це лише інструмент інтернет-банкінгу, в нього немає банківської ліцензії). В «Універсал», ми, звичайно, також направляли листа і писали про це. І ось результат.І це ж лише перший банк. Будуть ще.

Ми тебе загонимо, котику. Забомбимо у кам‘яний вік. Відпочивати будеш у Херсонській області, забудеш про кредитні картки, а замість Нетфліксу будуть в тебе шахи з хлібного м‘якишу.

Ти знаєш, що так буде. І ми знаємо, що буде так.
Carpe securim.

Подякувати нам донатом можна тут.

Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments