Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пам’ятаєте «Велике Будівництво»?

Те, яке Зеленський вирішив зробити прикладом свого правління, встановити рекорди і бодай в одній сфері продемонструвати досягнення?

Заради цієї мети забули про пандемію, 35 млрд грн з коронавірусного фонду закатали в асфальт. А мали витратити на медицину, обладнати лікарні, виплатити достойну зарплату медикам, закупити вакцину, щоб ми зараз з заздрістю не споглядали на сусідів, які давно вакцинуються, а «чемпіони» - досі ні.

DW Deutsche Welle випустило гарний матеріал щодо дорожнього будівництва в Україні. Взяли великий період часу: 2010-20 рр. і порівняли.

Найцікавіше - 2020 рік. Дані з офіційного листа Укравтодору.Виявляється, за весь минулий рік грандіозного «будівництва» Зеленського бюджетом у 120 млрд грн на об’єктах будівництва, реконструкції, капітального і поточного середнього ремонтів завершено в верхньому шарі лише 3 357,6 км автошляхів!

Ще раз: 3 357 км!!! Не 6500, не 4200, не 4000, не 3900, а 3 357 км!

Вартістю 120 млрд грн!

Коли за весь період 2016-19 рр платники податків витратили на дороги 115 млрд грн і отримали 9 250 км якісних доріг.

Ще один маленький нюанс: завершено у верхньому шарі - це не здані в експлуатацію автошляхи, а всього лише два шари асфальту, в кращому випадку з посиленою основою, але на яких ще треба робити узбіччя, аби машини не злітали з траси, встановлювати відбійники, знаки, розмітку, освітлення.

Ще купа роботи, часу і - додаткових грошей!

Саме тому Зеленський у новорічному зверненні говорив про «оновлені» дороги. Бо він вже розуміє, що понад 70% з Великого будівництва - це поточний середній ремонт, а нових доріг на всю країну - менше 100 км. І поточний середній ремонт у 2020 коштував удвічі дорожче за 2019. І про це Зеленський теж вже знає.

Тобто, Зеленським збудовано утричі менше і удвічі дорожче, аніж за Порошенка.

А на 2021 рік вже грошей на дороги удвічі менше від обіцяного...

Подивіться розслідування DW - воно не є компліментарним до жодної влади, але це одна з небагатьох фахових справ розібратися: а що у нас коїться насправді?


відео на ютубі

Зеленський, мабуть уявляє власну зустріч з Байденом як розмову двох приятелів, під час якої справжній світовий лідер (Зеленський) пояснюватиме новообраному Президенту США (недосвідченому новачку в розумінні вже бувалого Зеленського) як заробити свій перший мільярд саме на дорогах.

Єдина проблема: Байден вже чітко пояснив, що не планує провідувати Трампа у в’язниці.

А Зеленського - і поготів!

Volodymyr Omelyan

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments

Recent Posts from This Journal