Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пам’ятаєте «Велике Будівництво»?

Те, яке Зеленський вирішив зробити прикладом свого правління, встановити рекорди і бодай в одній сфері продемонструвати досягнення?

Заради цієї мети забули про пандемію, 35 млрд грн з коронавірусного фонду закатали в асфальт. А мали витратити на медицину, обладнати лікарні, виплатити достойну зарплату медикам, закупити вакцину, щоб ми зараз з заздрістю не споглядали на сусідів, які давно вакцинуються, а «чемпіони» - досі ні.

DW Deutsche Welle випустило гарний матеріал щодо дорожнього будівництва в Україні. Взяли великий період часу: 2010-20 рр. і порівняли.

Найцікавіше - 2020 рік. Дані з офіційного листа Укравтодору.Виявляється, за весь минулий рік грандіозного «будівництва» Зеленського бюджетом у 120 млрд грн на об’єктах будівництва, реконструкції, капітального і поточного середнього ремонтів завершено в верхньому шарі лише 3 357,6 км автошляхів!

Ще раз: 3 357 км!!! Не 6500, не 4200, не 4000, не 3900, а 3 357 км!

Вартістю 120 млрд грн!

Коли за весь період 2016-19 рр платники податків витратили на дороги 115 млрд грн і отримали 9 250 км якісних доріг.

Ще один маленький нюанс: завершено у верхньому шарі - це не здані в експлуатацію автошляхи, а всього лише два шари асфальту, в кращому випадку з посиленою основою, але на яких ще треба робити узбіччя, аби машини не злітали з траси, встановлювати відбійники, знаки, розмітку, освітлення.

Ще купа роботи, часу і - додаткових грошей!

Саме тому Зеленський у новорічному зверненні говорив про «оновлені» дороги. Бо він вже розуміє, що понад 70% з Великого будівництва - це поточний середній ремонт, а нових доріг на всю країну - менше 100 км. І поточний середній ремонт у 2020 коштував удвічі дорожче за 2019. І про це Зеленський теж вже знає.

Тобто, Зеленським збудовано утричі менше і удвічі дорожче, аніж за Порошенка.

А на 2021 рік вже грошей на дороги удвічі менше від обіцяного...

Подивіться розслідування DW - воно не є компліментарним до жодної влади, але це одна з небагатьох фахових справ розібратися: а що у нас коїться насправді?


відео на ютубі

Зеленський, мабуть уявляє власну зустріч з Байденом як розмову двох приятелів, під час якої справжній світовий лідер (Зеленський) пояснюватиме новообраному Президенту США (недосвідченому новачку в розумінні вже бувалого Зеленського) як заробити свій перший мільярд саме на дорогах.

Єдина проблема: Байден вже чітко пояснив, що не планує провідувати Трампа у в’язниці.

А Зеленського - і поготів!

Volodymyr Omelyan

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal