Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

#SaveGeekJournalЩодо серйозних тем. Якось я вже розповідав про систему копірайту на Ютубі. Вона не дає права використовувати ліцензійний контент без дозволу правовласника.

Але з цього правила є виключення, так звані умови добросовісного використання (fair use) — наприклад, ви можете критикувати об'єкт інтелектуальної власності, демонструючи його фрагменти глядачам.

Така критика допустима за законами США, її навіть можна монетизувати.

Та за законами наймерзеннішого продукту українського ТБ, з тих каналів, що прикидаються українськими, критика не допустима взагалі ні в якому разі.

Так, мова йтиме про "1+1" і ютуб-канал "Geek Journal - Новини кіно та серіалів".

Бо саме "дно+дно" днями закидало канал Тайлера Андерсона трьома страйками, що автоматично заморожує для автора всі функції, а після розбору ситуації відділом копірайту — може привести до видалення каналу.

Україномовного каналу про кіно та культуру загалом, каналу, що мав ось-ось сягнути відмітки у 100 000 підписників. Того, що вже кілька років створював якісні відеоролики.

Страйки прилетіли за огляд Тайлером того кіношлаку, що випускає це позашлюбне дитя Коломойського. І саме у кількості трьох одиниць — щоб вже напевне прибити канал.

Це свинство, яке не залишиться від відповіді суспільства. Бо намагатися закривати роти українцям — справа завідомо програшна.

Бажаю Тайлеру відбилися від навали і продовжувати створювати прекрасний україномовний контент. Geek Journal — одна з перлин україномовного ютубу.


відео на ютубі

Робіть репост, якщо ваші друзі ще не чули про цю ситуацію.

Paul Potseluiev

UPD: Вже прилетів четвертий страйк.

Також можна, про всяк випадок, підписатися на новий канал Тайлер Андерсон/Geek Journal.

Tags: Коломойский, Мрази
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments