Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ви повинні знати, що ми робили в грудні

Позавчора Джозеф Байден став новим президентом США. Для американців вкрай важливо знати, що ж буде робити президент у перші 100 днів своєї каденції. А от нашим прихильникам важливо знати, що ж ми робили останні 30 днів 2020 року.

Тож, у грудні ми:

1. Здійснили персональний перформанс для генпрокурорки Ірини Венедиктової. Втім, замість подяки отримали кримінальні провадження за двома статтями (погроза вбивством та хуліганка із застосуванням холодної зброї з метою нанесення тілесних ушкоджень). Під час суду над Ріфмастером частина наших активістів завітали до її будинку з відрубаною головою свині, сокирою та червоною фарбою. Венедиктова не оцінила. Але самі боги бачили, що ми лиш хотіли нагадати про її відповідальність за те, що невинний музикант уже рік за ґратами…

2. Уперше в історії України обрали керівництво партії через додаток. 15 днів наші прихильники тицяли у свої смартфони та робили переможцями своїх улюблених кандидатів. Усе пройшло успішно. Політрада оновилася на 20 %. Усі 20 % зайняв собою Тарас Котов. Решту 80 % розділили Гудименко, Швець, Трегубов та Щедрін.

3. Запустили новий проєкт по секс-роботі. Через нього ми хочемо зробити Авакова біднішим, а український бюджет багатшим. І головне, відправити всю правоохоронну систему боротися зі справжніми злочинцями, а не з рожевими фалоімітаторами та дівчатами в пеньюарах. У рамках проєкту ми також плануємо допомагати працівникам цієї сфери, якщо в них виникають проблеми з поліцією. І поступово розробляємо закон про декриміналізацію секс-роботи.

4. Ми розповіли про можливість зміни постачальника газу. Десятки тисяч українців дізнались, як перестати класти гроші Фірташу в карман і купувати дешевий, але точно не гірший газ. Після нашої інформаційної кампанії про можливість зміни постачальника кількість тих, хто зробив Фірташа біднішим почала зростати. Але через вбивство ринку газу урядом нашої країни все зупинилося. Раніше 15 тисяч людей на день змінювали свого постачальника.

5. Пораділи за депутата Демократичної Сокири Артема Жука, який очолив фракцію «Європейської Солідарності» у Чернівецькій районній раді.

6. У 5 містах (Вінниці, Одесі, Сумах, Харкові, Львові) наші активісти провели акції проти призначення Сергія Шкарлета міністром освіти. Одесити, крім того, ще й боролися проти перейменування проспекту Небесної Сотні на проспект Жукова, який затіяв мер Труханов. А от у Вінниці ми прийшли до дітей-сиріт із настільною грою «Монополія» та книгами про Бандеру й Сороса. Суміш дивна, але дітям буде корисно знати про обох.

А вам буде корисно знати, що ми зробили ще та скільки на це пішло грошей. Фейсбук вбив би нас за мільярд посилань на наші активності, тому ловіть окремі звіти за грудень.

Звіт ГО Демократична Сокира.
Звіт ПП Демократична Сокира.

І пам’ятайте: олігархічні партії не розповідають, скільки грошей витратили. Їм соромно, що мільйони йдуть у нікуди. Ми не маємо мільйонів, зате гарантуємо та показуємо, що ваші 200/500/700 гривень йдуть лише на хороші справи.

Збільшити кількість хороших справ.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment