Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Відреагували дуже неохочеНемає нічого катастрофічного в тому, що заступника міністра заарештували за п'янку за кермом. Срані підпанки-небожителі завжди так себе поводили.

Катастрофічна реакція влади. Бикував на патрульних п'яний Нємілостівий 30 грудня. Звичайно, про зальот такої шишки, як замміністра, в Кабміні знали в той же день.

Але ніхто навіть не думав звільняти офуєвшого молодого, прогресивного, нового і несистемного замміністра. Так само, як Єрмака, Татарова, Юрченка та інших зальотчиків, Нєміслостівого до останнього прикривали на найвищому рівні, щоб зберегти такого цінного кадра в Зе-обоймі.

Звільнили чорта лише після того, як відео потрапило в мережу. На ЧЕТВЕРТИЙ тиждень після інциденту!!

Влада сцить вам у очі з брансбойта. І коли мені закидають: чувак! Скільки можна негативу???, я відповідаю, що не хочу негативу! Я просто не терплю, коли мені сцють у очі. І вам не раджу. Тому писав, пишу і буду писати про брехливих потвор правду.

І окреме дякую попередній владі за патрульну поліцію. Якби не ця реформа, вельможне чучело поїхало б додому з ескортом і ніхто ніколи б не дізнався, що воно їздило п'яне. Інституції працюють, розвиваймо їх!!

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments