Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Відреагували дуже неохочеНемає нічого катастрофічного в тому, що заступника міністра заарештували за п'янку за кермом. Срані підпанки-небожителі завжди так себе поводили.

Катастрофічна реакція влади. Бикував на патрульних п'яний Нємілостівий 30 грудня. Звичайно, про зальот такої шишки, як замміністра, в Кабміні знали в той же день.

Але ніхто навіть не думав звільняти офуєвшого молодого, прогресивного, нового і несистемного замміністра. Так само, як Єрмака, Татарова, Юрченка та інших зальотчиків, Нєміслостівого до останнього прикривали на найвищому рівні, щоб зберегти такого цінного кадра в Зе-обоймі.

Звільнили чорта лише після того, як відео потрапило в мережу. На ЧЕТВЕРТИЙ тиждень після інциденту!!

Влада сцить вам у очі з брансбойта. І коли мені закидають: чувак! Скільки можна негативу???, я відповідаю, що не хочу негативу! Я просто не терплю, коли мені сцють у очі. І вам не раджу. Тому писав, пишу і буду писати про брехливих потвор правду.

І окреме дякую попередній владі за патрульну поліцію. Якби не ця реформа, вельможне чучело поїхало б додому з ескортом і ніхто ніколи б не дізнався, що воно їздило п'яне. Інституції працюють, розвиваймо їх!!

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments