Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Бути ветераном у часи Зеленського небезпечно

Михайло Ведмідь: Вчора для чергової групи добровольців було свято - офіційне визнання державою їх участі в російсько-українській війні. Серед них була і Вікторія Котеленець , що з весни 2015 воювала в складі ДУК/УДА.

А далі почалась діч. Одразу після виходу з Мінветеранів.

Вікторію було затримано поліцією, а її побратимів три години допитували як свідків, щодо її участі в проросійських збройних формуваннях ОРДЛО. І головним доказом було фото, де візуально схожа жінка охороняє наших полонених на "параді" в Донецьку 24 серпня 2014 року.

Не буду казати, про те, що Вікторію саме з цього приводу перевіряло СБУ в 2016 році, що жінку, яка зображена на фото давно ідентифіковано та всі її дані викладено на сайті Миротворець, та що перед отриманням УБД була ще одна перевірка...

Я хочу сказати про інше.

Безкарність призводить до безвідповідальності!

І чудова пресконференція Зеленського, Рябошапки та Авакова породила в Україні нову форму звинувачення - "а ти ніби схожий на злочинця - доведи, що то не так". Так різні за зростом Андрій Антоненко і Юлія Кузьменко вже більше року намагаються довести, що не схожі на однакових за зростом злочинців з відеозапису.

Тепер ще короткострижена брюнетка, якою була Вікторія в серпні 2014, має доводити, що не схожа на довговолосу біляву сепаршу Ольгу Сухову...

Alex Noinets: Ветеран війни, доброволиця, учасниця бойових дій, прийшовши до профільного міністерства ветеранів, отримала замість статусу УБД статус затриманої, підозрюваної і арешт на 60 діб в СІЗО без права внесення застави.

Профільне міністерство ветеранів з цього приводу відважно мовчить.

Шо, хлопці, не вистачає Колумбета в міністерстві? Порхун не вивозить?

Як так вийшло, що Коляда і Колумбет, про яких я читав все погане, знайшли в себе в роті слова на підтримку ветерана Ріфмайстера, за що і були звільнені.

А Герой України Порхун і Генерал-майор СБУ Лапутіна мовчать вже другий день поспіль. Чомусь.

Хоча кому, як не генерал-майору СБУ вийти з питанням "а хулє ви полізли до ветерана, яку два роки перевіряла СБУ, своїми ментовьскими руками? Підслідність, motherfucker, do you speak it?"

І всі люди, які ригали на Коляду і Колумбета, чомусь сьогодні мовчать про Порхуна і Лапутіну.

А чому?


Tags: Аваков, Мрази, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments