Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Але ж Riff нехай сидитьКолишній співробітник білоруського спецпідрозділу Алмаз Ігор Макар заявив, що дав свідчення в Києві у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

В інтерв'ю Радыё Свабода він розповів, що після публікації «зливу» з КДБ Білорусі з ним зв’язалися українські дипломати і обговорили співпрацю в справі Шеремета. Він дав згоду на допит в Україні.

«На прохання начальника департаменту Національної поліції України мені відкрили українську візу і попросили прилетіти в Україну і взяти участь в слідчих діях», — розповів колишній білоруський силовик, додавши, що слідчі дії тривали три дні і завершилися 16 січня.

За його словами, в Україні його зустріли співробітники спецслужб і взяли під 24-годинну охорону. У Національній поліції вони провели «слідчі дії та інші заходи».

«На мою думку, я представив достатньо підстав для того, щоб стверджувати, що до замовлення вбивства Павла Шеремета мають стосунок білоруські спецслужби», — сказав Макар.

Джерело

Tags: Аваков, Политика
Subscribe

 • Коротко

  Мне кажется единственная причина почему людям не нравится, что дети орут в общественных местах, это то что эти же люди сами хотели бы орать в…

 • Народное творчество

  Подборка прикольных и/или безумных скриншотов из соцсетей.

 • Доброе утро

  видео на фейсбук

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments