Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зшиваємо країну докупи разомЩо ви знаєте про Чернівці? Це місто просто неперевершене, проте воно майже повністю відрізане від більшості міст України та й взагалі світу. Наприклад, ви хоч раз бачили Чернівецький університет імені Юрія Федьковича? Так це той самий універ, який називають українським Гоґвортсом. ЮНЕСКО включило його центральний корпус до списку світової культурної спадщини. Чи знаєте ви про унікальний собор із закрученими куполами? Чи гуляли ви просто старим центром міста – трохи занедбаним, але все ще чарівним?..Так, все це про Чернівці — потенційно одну з головних туристичних перлин України, а по факту — місто, яке самі чернівчани називають просто і зрозуміло: «Острів». Тому що потрапити сюди майже неможливо ані туристам, ані потенційним інвесторам, ані взагалі комусь. По всій Україні з Чернівців потяги ходять всього у ТРЬОХ напрямках. Ще раз, спробуйте осягнути цю думку. У неймовірно красиве місто, у яке туристи мають стікатися з усієї Європи не гірше, ніж у Львів, можна потрапити потягом лише з трьох міст планети.

Ба більше, потяг з Києва до Чернівців їде ЧЕРЕЗ МОЛДОВУ, ще раз: ЧЕРЕЗ, БЛЯХА, МОЛДОВУ! Між містами всього 500+ кілометрів, а ваша поїздка розтягнеться на 12 годин (і 22 хвилини). А на ваше питання про швидкий «Інтерсіті» з кавою та круасанами місцеві просто невесело посміються. Як і на питання про літаки: аеропорт імені Каденюка занедбаний, і літають з нього найчастіше до Києва (за багато грошей) або до Анталії чартерними рейсами. Ані лоукостів, ані нормальних європейських компаній, анічогісінько.

Однак місто має шанс. Особливо з такими депутатами як представник «Демократичної Сокири» Артем Жук, який нині очолив фракцію «Європейської Солідарності» у Чернівецькій районній раді. Він об'єднав зусилля активістів, журналістів та експертів у єдину ініціативу Потяг на Чернівці. Мета — забезпечити місту швидке та зручне залізничне сполучення з рештою України. Бо всі ми чудово розуміємо: інвестиції не будуть чекати 12 годин та 22 хвилини. Треба змінювати щось прямо зараз.Окрім Артема Жука, до ініціативної групи також увійшли:

Христина Морозова — громадська діячка, співзасновниця ініціативи «Потяг на Маріуполь», прем'єрміністерка Демократична Сокира;
Олександр Рудоманов — співзасновник ініціативи «Потяг на Маріуполь», колишній менеджер Укрзалізниці з покращення обслуговування пасажирів, журналіст, блогер;
Богдан Старик — координатор напрямку «Безпечні вулиці» ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку»;
Віктор Гарвона — співзасновник «Громадського контролю Укрзалізниці».

У цієї команди конкретні цілі: у 2021 році пролобіювати запровадження кількох потягів, які об‘єднають Чернівці зі сходом та півднем України. Вони діставатимуть міністрів та депутатів, сидітимуть в печінках у голови ОДА та чиновників різних рівнів, але дійдуть до мети. От побачите.

Тож підписуйтесь на сторінку ініціативи, стежте як Чернівці стають great again!

Та підтримайте нас донатом. Адже Демократична Сокира функціонує лише за донати прихильників (і ми цим страшенно пишаємось).

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments