Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тупий, зелений, твій

Українцю! Ти прочитав, що Україну буде вакциновано лише під кінець 2022 року, разом з найвідсталішими африканськими країнами і тебе це вкурвило? Зеленський тобі не такий?

Так глянь на себе! Коли ти щось робив завчасно? Це ж ти стоїш у чергах на шиномонтаж, коли вже по коліна снігу! Ти збираєш дітей до школи 31 серпня, купуєш продукти 31 грудня і шукаєш нормальних депутатів за день до виборів.

Давай бути чесним, друже! В України не було шансів отримати вакцину від коронавірусу завчасно. Бо, вперше в нашій історії, президент України максимально близький до народу. Він таке саме хуйло, як і більшість з нас: брехливе, сцикливе, жадібне, з горизонтом планування 40 хвилин.

Тому, замість реальної боротьби з епідемією, нам будуть колоти китайську, російську, нігерійську вакцини із сємєнної витяжки бобра і розказуватимуть, вірус – фігня, зате дорогу до Кишинева побудуємо.

Мабуть, поява Зеленського мала б нас отверезити і дати шанс помудрішати і вибирати собі керманичів, хоч трохи кращих за нас самих. Але, знаючи нас, я майже переконаний, що цей шанс ми також проїбем.

Тому не треба хейтити Зеленського за те, що він мудак. Давайте насолоджжуватися сьогоденням і ловити кайфушечку від моменту. Так, Зеленський мудак, але він так забавно гундосить, так мило бреше і так кльово корчить мордочки! Наступний може бути набагато нуднішим. Ну, хто до нього доживе, звичайно.

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments

Recent Posts from This Journal