Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тупий, зелений, твій

Українцю! Ти прочитав, що Україну буде вакциновано лише під кінець 2022 року, разом з найвідсталішими африканськими країнами і тебе це вкурвило? Зеленський тобі не такий?

Так глянь на себе! Коли ти щось робив завчасно? Це ж ти стоїш у чергах на шиномонтаж, коли вже по коліна снігу! Ти збираєш дітей до школи 31 серпня, купуєш продукти 31 грудня і шукаєш нормальних депутатів за день до виборів.

Давай бути чесним, друже! В України не було шансів отримати вакцину від коронавірусу завчасно. Бо, вперше в нашій історії, президент України максимально близький до народу. Він таке саме хуйло, як і більшість з нас: брехливе, сцикливе, жадібне, з горизонтом планування 40 хвилин.

Тому, замість реальної боротьби з епідемією, нам будуть колоти китайську, російську, нігерійську вакцини із сємєнної витяжки бобра і розказуватимуть, вірус – фігня, зате дорогу до Кишинева побудуємо.

Мабуть, поява Зеленського мала б нас отверезити і дати шанс помудрішати і вибирати собі керманичів, хоч трохи кращих за нас самих. Але, знаючи нас, я майже переконаний, що цей шанс ми також проїбем.

Тому не треба хейтити Зеленського за те, що він мудак. Давайте насолоджжуватися сьогоденням і ловити кайфушечку від моменту. Так, Зеленський мудак, але він так забавно гундосить, так мило бреше і так кльово корчить мордочки! Наступний може бути набагато нуднішим. Ну, хто до нього доживе, звичайно.

Сергей Марченко

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments